Problem z siecią

Witam mam pewien dziwny problem, z którym spotkałem się pierwszy raz. Mianowicie chodzi o sieć. Tzn, strony netowe otwierają mi się bez żadnego problemu, natomiast gdy chcę wysłać plik pocztą nawet najmniejszy od 1 kb to outlock zgłasza problem, że plik jest za duży, dalej próbując wysłać plik przez gg - komp podaje, że brak połączenia (do mnie jednak istnieje możliwość wysłania pilków pocztą i poprzez gg ). Gdy włączyłem diadnostykę sieci - scanowanie dochodzi do 13% i wyświetla się taki oto komunikat: wystąpił problem z aplikacją Microsoft Help and Support Center i zostanie ona zamknięta :oops: :oops: :oops: :oops: Czy ktos wie o co chodzi.

Za pomoc z góry dziękuje i pozdrawiam

sebcioseb

Post 2

No witam ponownie czy rzeczywiście nikt nie wie jak mi pomóc???

Update

Nie widać opcji :arrow: Zmień ?

Golden Finger

Sprawdź ustawienia w programie pocztowym dla konta, z którego chcesz wysyłać i w ogólnych ustawieniach, czy czasem nie ma tam gdzieś wpisanych ograniczeń odnośnie limitu wysyłanych przesyłek.

Coś mi świta, że temat podobny już był, ale nie pamiętam rozwiązania.

Chyba powinieneś zobaczyć ustawienia w limiecie czasu połaczenia.

:okulary:

patrzyłem nie mam żadnych ograniczeń w programie pocztowym, poza tym gadu-gadu zgłasza brak połaczenia, gdy ja próbuję wysłać jakiś pil, natomiast istnieje możliwość wysłania do mnie. Rezcz conajmniej dziwna.