Problem z Płynnością Gier

Witam , od piatku jak gram w gry to czesto mnie zwalnia i jest mniej FPS (np bylo 40 a jest 19) , przed tym bylo wszystko ok , dodam ze komputer nowy (Pentium core 2 duo e6300 , 1gb ramu , geforce 7600gt) wiec gry nawet te najnowsze powinny elegancko chodzic , niewiem jaka jest przyczyna tego zwalniania grafiki i zmniejszenia FPS , moze jakis syf sie dostał , dlatego prosze was o sprawdzenie logow :

Ma się rozumieć że net i antywirus odłączony ?

net jest caly czas podlaczony , a antyvirusa niemam bo niepotrzebny mi jest , mam firewalla , niewchodze na stronki z crackami , XXX , grami za free itd mialem antywira to mi komp trzymal 2 miechu a jak niemialem to rok sie trzymal …

Syfu nie ma, usuń tylko:

ok usuniete , czyli nie wiecie co zrobic zeby normalnie chodzily gry , tak jak przed tym “piątkiem” …

Co ty za bzdury wypisujesz. Mój stoi na systemie już 2,5 roku z kompletem zabezpieczeń i zachowuje się jakbym zainstalował go 2 dni temu. Fakt że stronki typu :stuck_out_tongue: www,watykan,com najłatwiej infekują ale z "normalnych też możesz zassać jakieś paskudzctwo więc się zastanów są przecież antywirusy darmowe typu AVG itd które są dość skuteczne i nie zamulają komputera. Może spróbuj cofnąć komputer do punktu przed feralnym piątkiem.