Problem z ładowaniem stron w Operze 9.0

Witam!

Od pewnego czasu mam dziwny problem z ładowaniem stron w Operze.

Chodzi o to że za każdym razem kiedy wchodze na “Allegro”,“forum dobreprogramy”,“Komputronik”(to są tylko nieliczne przykłady)strony nie otwierają się do “końca”.Po krótce można powiedzieć że wygląda to jakbym nacisnął przycisk zatrzymaj.To znaczy że nie wszystkie obrazki się otwierają.Dodatkowo na Allegro jest taki objaw że po wejściu na daną aukcje nie moge otwierać zdjęć! :frowning:

Nie wiem co z tym zrobić.Prosze o jakąś radę!

Opera 9.2 :mrgreen:

To jest jedyne wyjście?Bo jeśli tak,to czy przy instalacji nowszej wersji zachowam zawartość zakładek?

Zachowasz

tylko pamietaj nie możesz odinstalować starej wersji

Nastąpi po prostu update :slight_smile:

To jest przykład jak to wygląda:

html>

u mnie sie wczytuja. bo ja odinstalowuje cala opere(restartuje kompa), potem z C:\Program Files\Opera, skasuje pozostale pliki(oprocz dwoch folderow, plugins i program, tam sa pluginy), potem instaluje nowa wersje opery. najnowsze wersje opery, sa tu.

Ja jestem po aktualizacji Opery do wersji 9.02.Nie ma żadnej poprawy. :frowning:

dziwne.

Sam jestem zdziwiony!

A tak przy okazji,to jestem troche zaskoczony że nikt na forum nie potrafi powiedzieć co może być przyczyną takiego zachowania Opery :frowning:

Często jest tak że dana strona otworzy się prawie do końca a w pasku adresu widnieje informacja że został jeszcze jeden(lub jakaś inna ilość) obrazek do otwarcia.Oprócz tego przez cały ten czas przy kursorze jest klepsydra!Stan taki może się utrzymywać bardzo długo na przykład dopuki nie wejde na inną stronę!

sprobuj napisac na forum opery: http://my.opera.com/polski/forums/, moze ci pomoga.

To nie są nowe wersje lukjan!!

Preferencje-Zaawansowane-Sieć-Maksymalne ilości połączeń, domyślnie jest 8/20, spróbuj zwiększyć np. 32/64.

na polskim forum opery od tlumacza na polski

Jako że jest to mój pierwszy post na forum, chciałem się ze wszystkimi użytkownikami przywitać: WITAM! !!

Odrazu przechodze do rzeczy, nie chciałem nowego tematu zakładać, bo i po co.

Mam taki problem że zainstalowałem Operę 9.02 i czasami długo ładują się strony, ale większym problemem jest to że przy kliknięciu guzika wstecz opera na nowo ładuje mi strony, tzn na nowo otwierają się stronki które przed chwilą przeglądałem, jest to lekko drażniące, bo często powoduje to zamulenie połączenia, a czasami nawet lekki zwis kompa.

Do tego gdy przegląda się na przykład oferty na allegro to klikając wstecz nie da się obejrzeć natychmiast wcześniejszej strony, tylko najpierw musi się załadować cała stronka, a dopiero po 10 sekundach wraca do miejsca w którym byłem.

Jak to zmienić, naprawić, czy może zrezygnować z tej wersji i wrócić do 8?

Na andola nie zwalaj ;), dobrze wiesz, że to są weekly i są z nimi problemy.

Ostatnia wersja testowa jest “niebezpieczna”, ponieważ można stracić wszystkie hasła, jeśli będzie się chciało wrócić do wersji wcześniejszej.

Jeżeli podajesz taki link, to chociaż dopisz, że mogą być z tymi wersjami kłopoty, inaczej ktoś nieświadomie zainstaluje i będzie płacz. Jak sobie skądś indziej ściągnie i instalnie - jego problem. :slight_smile:

opera:config#UserPrefs|HistoryNavigationMode

Zaznacz ten tekst lewym mychy, kliknij na to prawym i z menu wybierz Przejdź pod ten adres, zmień wartość na 3 (trzy), Zapisz, restart.

Mam dokładnie to samo!!

Tu też mam taki sam objaw!!

A jeśli chodzi o te ustawienie to z tego co wyczytałem na forum Opery to raczej trzeba zmniejszyć.

dobra. ja zawsze uzywam najnowszych wersji opery :slight_smile: nawet aktualnia wersje.

Jado Jesteś wielki :mrgreen:

Pomogło!!Wstecz działa już normalnie,strony się już nie ładują tylko od razu się przełącza na poprzednią strone!! :mrgreen:

Może masz jeszcze w zanadrzu jakieś przydatne uwagi? :wink: w końcu ktoś kto wniósł do tematu jakiś konkret :scrambleup:

No tak, nawet sam o tym pisałem, tyle, że to dotyczyło “innego serwera”. Bo w wypadku allegro temu komuś pomogło zwiększenie.

Przy tym zwiększaniu trzeba być ostrożnym, nie na wszystkich łączach to pomaga, szczególnie na tych bardzo słabych - nie zalecane. Ale spróbować można :slight_smile: .

wyskakuje przy starcie

Nie ten dział :), winlogin32.exe to jakiś “robal”. TUTAJ to opisz, ale najpierw postudiuj INSTRUKCJĘ.