SE K750i czy Nokia 6230i - który lepszy?

Otóż chciałem sobie sprawić nowy telefonik i nie wiem, który z tych dwóch wybrać…Chciałbym poznać wasze opinie, który lepszy :smiley: :smiley:

k750i - zdecydowanie

czy mógłbys powiedziec dlaczego, to mi wiele nie mówi :slight_smile: :slight_smile:

k750 zdecydowanie

Super zdjęcia, karty pamięci do 2 GB, bardzo fajny odtwarzacz mp3 z dobrym dźwiękiem, telefonu możesz używać jak dysku zewnętrznego

Jeśli chcesz dokładnych danych, albo poczytać opinie posiadaczy, to wejdź tu: http://telepolis.pl/telefony.php

Do multimediów - k750i

Do wygodnej obłsługi organizera, szybkiego, komfortowego pisania sms’ów i również do multimediów - 6230i

6230i to telefon dla biznesmena, a k750i raczej dla młodzieży, która lubi bajery :wink:

Zastanów się na czym zależy ci w telefonie.

Ja bym dołożył i brał coś z symbianem albo z Nseries ale na większość trza dołożyć.A jeżeli coś z tycjh to K700I

k750i mam i POLECAM a nokia to ■■■■ … nie polecam !

geforc Racja :smiley:

Weriuso Co Ty za bzdury piszesz? K700i to o wiele gorszy model od ?K750i !!

karolzet nie wiem jak jest w tej nokii ale ja nie mam żadnych problemów z pisaniem smsów w moim K750i, organizer to organizer, wszędzie to samo, z tym że tutaj możesz sobie ustawić aby notatka była “na pulpicie” czyli jest cały czas widoczna, np. informacja o czyichś urodzinach. Pozatym w tym SE można sobie zsynchronizować kontakty w telefonie z tymi np. w outlooku co też jest fajne.

Jeżeli chcesz zobaczyć jakie super zdjęcia robi ten fon podaj mejla na PW