Głośniki 2.1 za około 150-160 zł

Witam. Jestem tu nowy i to mój pierwszy post :smiley: . Myślę nad takimi modelami:

-Creative T3100 (wypuszczone na rynek miesiąc temu)

-Logitech X-230 (jakoś chyba jestem do nich najbardziej przychylny)

-ModeCom 9860/9600

Które z nich wybrać? Creative T3100 od T3030 podobno różnią się obudową ;). Postanowiłem założyć ankietę bo sam nie wiem co lepsze:/.

W ciemno bym je wziął…

A zwłaszcza że znam ich możliwości jak i większości modeli Logitecha to wiem że są warte swojej ceny :slight_smile:

Logitechy będą najlepsze. O Creativach nie czytałem jeszcze opinii. Modecomy będą pewnie jakimiś beznadziejnymi pierdkami.

Za głośnikami już byłem na ~5 forach :o . Na 2 mi wciskali 9860 (ale nie mam jakoś do nich przekoanania. 55W RMS do mnie nie przemawiają). Creative? Ponoć na równi z X-230. Nie mają ruskiego radia, ale za to przy mocniejszym podkręceniu dudnią :/. Coraz bardziej jestem przekonany do X-230 ;). A znacie może jakieś fajne recenzki X-230?

3100 nie słyszałem jeszcze… ba! nawet nie czytałem recenzji, a sam jestem szczęśliwym posiadaczem creative’ów t3030. Ciesze sie ze nie zdecydowalem sie na w/w Logitechy. Kolega kupił je i w bezposredniej konfrontacji nie wypadły zbyt dobrze… Myśle ze wszystko zalezy od Ucha i trafa, bo głośnik głośnikowi nierówny

zdecydowanie x-230 creativy z nizszych polek sa g… warte

ZNAWCA , sam masz 2.0 za 15 zł z tesco a sie wypowiadasz

Złączono Posta : 01.12.2006 (Pią) 22:17

creative zdecydowanie , zajmują sie prawie tylko audio , nie tak jak logitech , myszki , klawiatury , kierownice …

jesli ma to pomóc to w najnowszym Pc formacie w tescie głośników na 1 miejscu były CREATIVE Inspire T3030 a dopiero an drugim Logitech X-230.

To że się zajmują głównie audio (co i tak nie jest prawdą bo weszli już głęboko na rynek elektroniki) nie znaczy że ich sprzęt jet najlepszy.

dołącze sie do tematu. jakie głośniki polecacie w rozsądnej cenie?(dla mnie rozsadna cena to 100 zł max) w tym przedziale mam do wyboru:

inen firmy odpadaja,lepiej zaufac porzadnej marce.aha jak juz doradzacie to nie w taki sposob jak np grzesiek82 i jego wypowiedź

bo obie firmy maja dobre produkty anwet z najnizszej półki. tylko ktore sa lepsze z wyzej wymienionych? prosze o wasze opinie. czy moze oba produkty sa na podobnym poziomie?

Mam test z PCF, ale na ile jest prawdziwy to nie wiem :stuck_out_tongue: . Wiem jedno: Które kowiek wybiorę to powinienem być zadowolony. T3030 nie kupuję. Kolega je ma, a ja chcę coś inszego i chyba padło na Logitech, lub T3100. Ale o T3100 nic nie wiem… Kupować w ciemno?

bedziesz zalowac , no chyba ze lubisz ruskie radio …

Ponoć ruskie radio jest, ale tylko wtedy, gdy głośniki są wyciszone na maxa. Gdy się podgłosi nie słychać radia. Sam jeszcze nie wiem:/.

Z ruskim radiem sprawa ma się dziwnie…

U mnie z początku było… obecnie nie ma w ogóle.

Owszem nie było go w ogóle słychać jak się puściło muze choćby na 10% możliwości głośników.

danzelmario a może warto jeszcze się zastanowić nad logitech R-20

Kupię X-230. Trudno Creative T3100 pewnie są dobre, ale zakup w ciemno mnie nie cieszy. Wybiorę chyba sprawdzone X-230. Ponoć jeszcze modecom 9860 zjadają Logi i Creative. Wypróbuję te i te i zobaczymy co lepszy. Ale na 99% biorę X-230.

Ponoć…

Z tego co czytałem wiele opinii max tych głośników to 50% możliwości całych.

Gdy przejedziemy z głośnością i basem to zaczynają się trzaski i zniekształcenia… - polecam wrzucić nazwe w google i czytać (wielu poleca ale też wielu żałuje kupna)

W X-230 nie ma czegoś takiego…

Jak dla mnie troche dziwne pytanie, CREATIVE I LOGITECH rządzą bez 2 zdań, jak dla mnie to kup sobie jais tani mogel 2.1 creativa za okolo 80 zl widzialem, duzo gorsze to nie bedzie a jakość jak do bani bedzie tak zostanie. zaoszczedzisz kase i mozesz skoczyn do baru.

Poważnie nie ma sesu wydawac kasy na takie szity, chyba ze jakies poważniejsze modele.

Postanowiłem założyć ankietę, aby rozwiać wątpliwości… Zobaczymy co z tego będzie.

Złączono Posta : 05.12.2006 (Wto) 20:07

http://www.komputronik.pl/pelny.php?id= … okosc=1024

No… Modecom wypuścił coś nowego i to nie są 9860 upchnięte w inny plastik… Te mają o dziwo inne dane!. Ale cena dość wysoka… Bezprzewodowy pilot, dotykowy wyświetlacz. Czy przez te bajery głośniki mają dobrą jakość dźwięku? Na 99% biorę X-230, ale Modecom wypuścił nową serię… No już sam mam mętlik w głowie.

Złączono Posta : 14.12.2006 (Czw) 19:19

To teraz mam dylemat:

http://www.tylda.pl/?idp=MULCREGLO0119

U mnie najtańsze Logitech X-230 jakie spotkałem kosztowały 160 zł. A tu Creative taką cenę dał:/ 30 zł różnicy to już dużo. Teraz to mam dylemat duży. Dopłacić do x-230, czy kupić dużo tańsze T3100…