Jak zmienic text w Windowsie XP "Zapraszamy"na inn

Cześć :slight_smile: jak zmienic Text pojawiający sie przy logowaniu Windowsa XP Proffessional Zapraszamy na inny??? czy da ktoś mi jakąs pomoz będe bardzo wdzięczny zalezało by mi na tym:P |<--------Pozdrawian--------->|

Proszę bardzo :smiley:

:arrow: Jak zmienić ekran i napisy logowania?

Dzięki serdeczne Lazikar :smiley: a moze podasz mi link do spolszczenia do tego programu ResHacker oki bede ci bardzo wdzięczny jak narzie bez spolszczenia nie dam rady Pozdrawiam!!

Ten programik jest bardzo prosty w obdłudze, zapewne sobie poradzisz . Spolszczenia niestety nie ma. :?

lazikar mistrzu …

A da się wogóle go usunąć (szybciej by się komputer włączał ??)

Shark mistrzu niestety dużo (Jak wogóle) nie przyspieszy to logowania do systemu. Możesz zrobić automatyczne logowanie. A problem rozwiązuje niezastąpiona Picasso. :wink:

:arrow: Usuwamy Zapraszamy

Spróbuj LOGONU for Win XP ja urzywam i warto

Sprzydałaby się mimo wszystko odrobina precyzji… :?

Logon XP - to program umożliwiający przechwycenie haseł przy logowaniu.

Dokładnie - XP Logon Password Logger!

No chyba, że Ci chodzi o pakiet pt. XP Wisual Tools - jest tam sekcja pt.

XP Logon - która służy do zmiany wyglądu ekranu startowego w XP.

http://www.zoom.idg.pl/ftp/pc_1210/XP%2 … 201.0.html

Zapewne chodziło koledze o LogonUI Boot Randomizer for Windows

:arrow: http://download.chip.pl/download_23786.html

Który robi w przybliżeniu dokładnie to samo, co wskazałeś w swoim poprzednim linku -

czyt. porady Dr Winonline!

Dokładnie chodziło mi o Logon UI

Dzięki za wyrozumiałość

Na przyszłość poprostu pisz dokładniej co masz na myśli. Bo gdybanie nic tu nie da. Pozdrawiam. :wink:

Powiedzcie co robie nie tak?Po zmianie i zapisaniu powitania z “zapraszamy” na inny,zamieniam plik logonUi(programem resHacker) robie restart a powitanie się nie zmienia.Pozostaje “zapraszamy”

Aby nie została natychmiast przywrócona kopia zapisywanego pliku, musisz najpierw skasować kopię pliku logonui.exe z folderu SYSTEM32\DLLCACHE. :smiley:

Tylko , że w folderze system32 nie mam pliku dllcache,abo beton jestem i znaleźć nie umiem

Chyba jednak beton. :?

C:\WINDOWS\system32\dllcache

Oczywiście ukryte pliki i foldery masz widoczne. :wink:

Oczywiście,że przekopałem cały folder(ukryte też) system32 w windowsie i uwierz nie mam pliku dllcache !!

Wpisz ten adres co podałem wyżej do paska adresu i kliknij przejdz.

Masz ten folder na 100% :!:

Mam wszystko ->jednak beton :oops: :oops:

Polska wersja ResHackera