Włączone GG to 100% użycie procka

Mam taki problem. Jak włącze GG to mój procek jest zajęty w 100% i sie tnie wszystko. Wyłaczenie GG nic nie daje. Wporzadku jest jednynie wtedy gdy nie uruchamiam GG czyli po starcie systemu.

Co robić? Mam słabego kompa Celerona 1.7 Ghz, 768 RAMU. Ale GG nigdy mi takich akcji nie odwalało! Co robić???

Przeinstaluj na początek gg.

Sprawdź błędy w podglądzie zdarzeń:

Start => Panel Sterowania => Narzędzia Administracyjne => Podgląd zdarzeń

Jeśli będą jakieś na czerwono, to wklej szczegóły. :slight_smile:

Sprawdź jaki to proces tak obciąża (podejrzewam update.tmp).

Zapewne masz rację, chodzi tu pewnie o plik update.dll - niestety jest to problem GG 7.6…

Jest sposób na pozbycie się problemu , ale nie na tym forum - licencja GG

Pozdrawiam

Przeinstalowanie GG nic nie dało, w dzienniku zdarzeń są jakieś błedy, ale one dotyczą fify 07. Jeśli chodzi o proces update.tmp to nie jest on na pierwszej pozycji, zajmuje 5 000 K, jednak w rubryce cpu wacha się od 75-80% Niech mi ktoś wytłuamczy jak zrobic cos z tym procesem na GG! Pomóżcie!

Co ciekawe gdy wyłacze GG proces update.tmp osiąga 90-95% co za cholera!

Miałem ten sam problem - reinstalka (nawet z wyczyszczeniem wszystkich pozostałości po gg) nic nie daje. Rozwiązania:

  1. zmień komunikator

  2. format

  3. użyj jakiegoś programu do zablokowania procesu update.tmp, ja użyłem do tego Ochrony systemu z Kerio PF i problem ten już nie występuje ;). Jeśli nie chcesz korzystać z Kerio poszukaj innym aplikacji, które umożliwiają zablokowanie procesów.

według mnie to moze byc jakis wirus który zajmuje procesor. kiedys miałem taki problem ze WORD PAD władował mnie sie 30 min ale zdecydowałem sie na format czy wtedy ktoś mnie wzioł kompa i naprawił i było po tym wszystko o k

Juz po problemie, zablokowałem ten plik unlockerem, otworzylem w notatniku wszystko skasowalem i zapisalem. Od tej pory jest oki.

wielkie dzięki za pomoc! !!