Jaki komunikator?

Witam wszystkich.

Czy zna ktoś komunikator, który łączyłby w sobie GG, Skype oraz ICQ?

A już całkiem by było miło gdyby jeszcze miał w sobie możliwość rozmawiania z ludźmi z innych komunikatorów np. MSN.

Z góry dziękuję za odpowiedzi!

michael

Konnekt Poczytaj obsługuje takie sieci Jabber, GaduGadu, Tlen, WPK, LAN, AQQ, ICQ, AIM i Yahoo .

A czy wiesz może czy Skype należy do sieci Jabber?

Złączono Posta : 09.12.2006 (Sob) 14:13

Ok dzięki Wam :slight_smile:

Tak należy.

Ja ze swojej strony mogę polecić multikomunikator Miranda-Im… moim skromnym zdaniem najlepszy komunikator ktory obsluguje chyba wiekszosc sieci a takze wspomnianego wczesniej Skype… pozdrawiam

polecam AQQ

A czy do Mirandy lub Konnekta dostępne są wtyczki umożliwiające ukrywanie się przed określonymi użytkownikami? (tam mam obecnie w tlenie, gdzie mam również gg)

What :o Hehe nie znacie się a piszecie. Skype to całkiem inny protokół od jabbera…

Rzeczywiście, pośpieszyłem się z odpowiedzią, Wybacz.

dziwne ale ja nie znam komunikatora który obsługuje protokół Skype oprócz samego Skype.jest wtyczka do AQQ która potrafi wykożystać z poziomu AQQ skypa, ale wcześniej i tak go należy zainstalować

Tak, miranda ma taka mozliwosc. Mozesz ignorowac kontakty na rozne sposoby lub poprostu sie przed nimi ukrywac lecz jest to takze niejako powiazane z samym protokolem sieci.

Masz racje… piszac obsluguje mialem na mysli obsluge a nie zastapienie funkcji Skype… sam skype musi byc zainstalowany i dodtakowo uruchomiony ale dzwonienie jaki i pisanie do osob z skype wykonujemy juz z poziomu samej mirandy…