Gdy klikam na folder to otwiera się wyszukiwarka plików

Witam mam dość nie typowy problem nic nie instalowałem nic nie zmieniałem włączyłem system normalnie jak zawszy i gdy próbuję otworzyć folder jaki kolwiek na dysku to zamiast otworzyć się folder to otwiera mi się wyszukiwarka systemowa do szukania plików :frowning: jak to zmienić ? proszę o poradę :cry:

opcje folderów>typy plików>folder>zaawansowane>open>uczyń domyślną

robią tak jak mówisz klikam open . i na tym koniec gdy kliknę open napis uczyń domyślną robi się nie widoczny :frowning: i nie mogę zatwierdzić

792065dc48cd1772.jpg

start-> uruchom-> regsvr32 /i shell32

Proszę zmienić temat na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

De Niro zrobiłem tak jak napisałeś wyświetlił się dymek funkcja powiodła się jednak żadnych zmian nadal gdy klikam na folder to otwiera się wyszukiwarka plików :frowning:

Post (posty) Piotra P. na przykład tutaj. Albo ten

P.S. Nie szkodzi, że opisywane tam problemy nie dotyczą otwierania wyszukiwarki po podwójnym kliknięciu na folder. Zaimportuj podlinkowany tam plik fixfolder.reg - naprawisz domyślne akcje dla folderu.

uf dzięki wam wszystkim szczególnie dla goomish :smiley: już jest oki zrobiłem tak jak pisało w tym drugim linku skopiowałem tekst do notatnika następnie zmieniłem na rozszerzenie fixfolder.reg i dodałem do rejestru potem restart i wszystko śmiga ok dzięki wam to moje najlepsze forum i stronka :slight_smile: pozdrówka i Wesołych świąt wam Życzę dzięki za pomoc :slight_smile: