Uparty WMP 11 ciągle po angielsku

Miałem WMP 11 po angielsku, usunąłem wszystko, nic nie zostało. Instaluje wersję polską a tu zonk, wszędzie angielski. Wie ktoś jak to zrobić?

Już raz to pisłem. Jak miałeś WMP 11 EN do odinstaluj ją i dobiero potem zainstaluj WMP 11 PL.

tokarek chyba nie czytasz ze zrozumieniem, jak napisałem: “usunąłem wszystko”. A teraz jak odinstalowywuję to nic się nie zmienia. Niby wycofane do poprzedniej wersji ale to samo.

Problem dotyka tych, którzy zdecydowali się wcześniej na nadinstalowanie na 10 anglojęzycznej 11 - ki . Niestety kwestia dotyka chyba bibliotek dll. i sam również po gruntownym odinstalowaniu, usunięciu folderów WMP 11 i WM runtime 11 , następnie poprzez regedit i kombinację Ctrl+F , a potem F3 usuwałem wszystkie klucze - efekt …brak efektu - dalej anglojęzyczna, ale pomoc pod F1 w pełni spolszczona…nie jest źle…

Pozdrawiam

U mnie NIC nie jest spolszczone, nawet pomoc, jak u Ciebie, Agaton. Spróbuje napisać do Microsoftu.


Zrezygnowałem z pisania do nich, zanim tamta stronka się wczyta…

Witam.

Może się przydać http://www.microsoft.com/windows/window … gthePlayer

Niestety. Nie mogę w żaden sposób, przedstawiony na tej stronce, usunąć WMP 11.

A ja i owszem,do deinstalacji WMP 11(ang.) użyłem Smarty Uninstaller Pro(wydaje się,że usunął wszystko) a mimo to WMP 11PL zainstalował mi się znowu po angielsku!!!Jakiś śmieć musiał zostać nie usunięty!No i co tu zrobić!? ![-o<

Poponuje zrobic defragmentacje i uzyc Tego

Tak szybko mi odpowiedzcie: czy przy instalacji całkowicie nowej Windy da się odznaczyć WMP?

karol_sawicki

Odznaczyć , czyli pominąć instalację WMP ? - niemożliwe - na dzisiaj WMP jest integralną częścią systemu

Pozdrawiam

Aha. Jak narazie nie widzę sensowneho rozwiązania.

Nlite i niemożliwe staje się możliwe.

hmmm usunałem starego wmp 11 eng + czyszczenie rejestru i wsio gra :smiley:

Mów czym usunąłeś i czym wyczyściłeś :o :slight_smile:

Oczywiście - z tym narzędziem jest to możliwe.

Pozwolę sobie jednak przytoczyć w tym miejscu komentarz do w/w narzędzia usera, który słusznie zauważył :

Name | IPHASH : HL-Q2-9O-PZ | 31.10.2006, 16:40

"… przy usuwaniu składników instalatora Windows wymagana jest pewna wiedza, (…) Jest całe mnóstwo wzajemnych powiązań pomiędzy składnikami systemu, a usługami itp. nLite to narzędzie dla użytkowników co najmniej średnio-zaawansowanych, a przy tym wymaga cierpliwości i ostrożności. "

Pozdrawiam

Barnaba o czym mówisz?

Nie sądze żeby chodziło o czyszczenie rejestru(też to robiłem i nic nie dało)Problem chyba leży w tym,że biblioteka multimediów istnieje już opisana przez WMP 11 ENG. po angielsku… i którą póżniej,przy końcu instalacji,WMP 11PL importuje w całości.I jeśli to jest prawda to polską wersję powinni poprawić,bo większości userów będzie się tylko UDAWAĆ zainstalować…a widze na różnych forach,że jest to problem. :roll:

usunąłem przez dodaj lub usuń programy :mrgreen: a czyszczenie rejestru jv 16 power tools

Ja po usunięciu WMP 11 EN zainstalowałem WMP 11 PL i działa bez problemów po polsku