Http tunnel

witam. poszukuje ktorejs ze starszych wersji programu http tunnel; najchetniej v2.6.1797 lub v2.7.1853; wzglednie jakiegos innego dobrego programu do tunelowania.

jesli ktos ma i moglby mi wyslac via email (jarlsg@o2.pl), bylbym wniebowziety.

Zanim zaczniesz to niezbyt legalne działanie, bo przecież

Twój provider może się o tym dowiedzięć i zaczniesz mieć

problemy, przeczytaj sobie ten topic :

PRZYSPIESZENIE INTERNETU

to nie kwestia przyspieszenia, a uzywania p2p w ogole. provider mi je zablokowal, wczoraj to obszedlem http tunnelem (to nielegalne?) najnowszym, ale mierzi mnie to, ze ma limit do 1kbps. slyszalem, ze w starych problem moznna obejsc.

Jeżeli to zrobił - był jakiś powód

i lepiej sprawdź w umowie, co Mu

wolno, a Tobie nie.

Chcesz mieć w ogóle zablokowane

wyjście w sieć - jeżeli się połapie?

w umowie nie mam slowa o sciaganiu z p2p – nie mam o tym, ze nie moge tego robic. nie ma tez slowa o tym, ze moze mi je blokowac. wiec, co nie jest zabronione, jest dozwolone. w rozmowie, jaka z nim odbylem powiedzial, ze zablokowal ni etylko mnie, ale i cala siec, bo wszyscy uzywali p2p i zwalniali lacze. teraz – o ile mi wiadomo – o tunelowaniu wiem ja i jeden jeszcze kumpel. mamy tez pewnosc, ze nikt inny na to nie wpadnie.

Filozofia Kalego :smiley: :smiley: :smiley:

Z wyjątkiem admina który wcześniej czy później zabkokuje Ci całe łącze.

jestem w tej cudownej sytuacji, ze mam alternatywe i to adminowi zalezy, zebym z nim zostal. zreszta, czlowiek jest wyrozumialy i zna moje potrzeby – 10kbps kilka (do pieciu) godzin dziennie. nie wiem, dlaczego mialby mi blokowac cale lacze, skoro nie naruszam umowy.

To w czym problem negocjować warunki i ustalić jakieś rozsądne warunki odblokowania portów w określonych godzinach np. nocnych tym bardziej że masz w ręku atut zmiany dostawcy netu, zamiast uciekać się do nielegalnego korzystania z łącza ??

bo: ten provider mi odpowiadal, raz. dwa – nie wiem, czy tamtemu po jakims czasie nie odbije tez; zreszta, nie wiem, czy czasem tak sie juz nie dzieje. trzy: w godzinach nocnych mam odblokowane, ale to mnie nie satysfakcjonuje, bo nie lubie zostawiac komputera wlaczonego na noc. cztery: czy ktos mi wreszcie wytlumaczy, dlaczego tunelowanie jest nielegalne?

Nie rozumiesz istoty istnienia sieci poto administrator wyznacza noc na ściągaqnie gdzys w dzień jak by kilka osób sciągało zapchaliby łączę przez co nie dało by się otwierać stron ,sam wiem z doświadczenia co sie dzieje w sieci jak kilka osób ściąga jaki to tworzy się zator itp .

jest naganna – to przeciez nie znaczy, ze nielegalna. alkoholizm jest naganny, a nie jest zabroniony.

Boniu już sam nie wiem jak to Ci wytłumaczyć. Tłumacząc na język biologiczny jesteś po prostu sieciowym pasożytem. Wszyscy płacą za dostęp do sieci i chcą z niej korzystać !!

taka karma, kochoney :slight_smile: