Komp sie resetuje

włączam kompa i chodzi ale czasem sie zresetuje. jak juz sie resetnie to gdy sie system uruchamia to znow sie resetuje i tak caly czas . Czasem sie wlaczy i znow chodzi . nie wiem co sie dzieje?? zasilacz mam 400W kompa z procem athlon barton 2500+ 2 * 256 ramu ddr karte atiradeon 9200 128 Mb 128 bit płyte assusa dysk 60 gb . mialem tak wczesniej na windows service pack2 zrobilem formata i dzialalo chwile i znow to samo. Znów format teraz wiondows xp professionalprocesor sie nie grzeje bo patrzylem na temperature , kondesatory na płycie nie napuchnięte, wirusów nie ma sprawdzałem Active wirus shield ; firewall jest kerio ;jest tez antyspyware Spywaredoctor4 . Gdy sie resetuje cos pyka ( taki dzwiek jak sie włącza komp) czasem pyka nawet jak windows chodzi. prosze o pomoc bo nie wiem co robic Zgóry dzieki

Pokaż temperatury z programu EVEREST Home Edition 2.20. Skoro wydaje dziwny dźwięk to przybliż skąd konkretniej dźwięk jest wydawany. Wytdaje mi się, że przyczyną twojego problemu jest dysk twardy… Ale podaj skąd jest wydawany dźwięk i podaj temperatury… Podaj jeszcze screena z programu SMART, który znajdziesz w Evereście w dziale MAGAZYN.

dzwiek z okolicy przycisku reset gdy sie kilka razy resetnie to dysku nie wykrywa rozkrecam kompa wyciagam tasmy z dysku i podlaczam jeszcze raz i wykrywa

Złączono Posta : 28.12.2006 (Czw) 15:47

Właściwości czujnika:

Typ czujnika ITE IT8712F (ISA 290h)

Nazwa płyty głównej Asus A7V600 / A7V880 / A7V8X-X / K8N / SK8N

Temperatury:

Płyta główna 33 °C (91 °F)

Procesor 50 °C (122 °F)

Wentylatory:

Procesor 4688 RPM

Wartości napięć:

Napięcie rdzenia procesora 1.68 V

+3.3 V 3.14 V

+5 V 4.81 V

+12 V 12.74 V

+5 V podczas wstrzymania pracy 4.92 V

Debug Info F 90 FF FF

Debug Info T 50 33 255

Debug Info V

Jaki to jest zasilacz (firma)? Napięcia najlepiej zmierz miernikiem bo wyniki z Everesta nie są wiele warte.

Zdejmij reset na rzecz BSOD w Panelu sterowania > System > Zaawansowane > Uruchamianie i odzyskiwanie > odptaszyć Automatycznie uruchom ponownie. Po tym spiszesz dane z BSODa (kod błędu z nazwą pliku pod spodem) i wrzuć te dane tutaj.

Przeczytaj to: KLIK i wklej zawartość pliku minidump :slight_smile:

nie wiem za bardzo o co chodzi co to jest bsod co sie stanie jak wylacze opcjie automat uruchom ponownie ???

Kiedy komp będzie miał się zresetować pojawi się bsod - niebieski ekran z kodem błędu i nazwą pliku, które spisz i wrzuć tutaj. Powiedz, jaki to zasilacz :slight_smile:

całka BSOD - Blue Screen Of Death.

Proszę poprawić wiadomości, używając opcji Zmień - na Forum używamy polskich znaków w pisowni

Sam mialem taki problem, wg tkwi on w radeonie, mialem i mam taki, czytalem inne posty i ludzie mieli taki sam problem z ta p*** karta. Chyba produsent cos zwalil lekko. Pobaw sie czestotliwosciami odswiezania karty, rozwiazywaniem problemow itp. Jezeli zmienisz na max odswiezanie i wieksza rozdzialke dasz i komp ci po chwili padnie to znaczy ze to karta. Pozatym czesto jak odpalisz wiecej stronek to tez tak jest, mysle ze wystarczy tylko jakis cooler do karty wrzucic. Powodzenia i milej zabawy.