Komp po formacie, ciągły błąd, restart, proszę o sprawdzenie

Już miałam tutaj podobny temat ale nie mogę go znaleźć. Miałam robionego dziś formata tylko, że znów weskakuje mi błąd, po którym komp się resetuje. Ktoś mi cześniej podał szczepionki, które mam użyć ale nie mogę ich znaleźć :confused:

logi z Hijacka

Start => uruchom => cmd => wpisz:

Pliki usuń w trybie awaryjnym (nie pomyl nazwy!), a wpisy w hjt.

Przeskanuj plik:

na stronie http://virusscan.jotti.org/. Jeśli okaże się szkodnikiem - usuń.

Po wykonaniu proszę pokazać nowy log z HijackThis plus z SilentRunners.

Sorry ale jestem naprawdę niekumata w tych sprawach więc wytłumacz mi jak głupiej po prsotu jak mam to zrobić:

Dobrze. Zrobimy inaczej - start => uruchom => wpisz notepad i kliknij ok => w okienku notatnika wklej:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.BAT i uruchom go w trybie awaryjnym.

Potem tylko skasuj wpisy w hjt.

Aha, hijacka nie trzymaj w TEMPie - umieść go np. na pulpicie.

Te zaznaczone usunąć w trybie awaryjnym, tak?

alg.exe już usunęłam

Kinga86 , żebyś się zbytnio nie męczyła przejdź przez tę instrukcję:

Pobierz i uruchom narzędzie The Avenger. Zaznacz opcję Input script manually i kliknij na Lupkę z prawej strony. W okienku, które się otworzy wklejasz:

Klikasz Done , a następnie zielone światełko i zgadzasz się na restart klikając OK. Po restarcie odpali Ci się Hijack, więc: Do a system scan only i zaznaczasz wpisy:

I klikasz na dole Fix Checked.

Kasujesz ręcznie z dysku plik: C:\Avenger\ backup.zip i wklejasz na forum raport: C:\ avenger.txt + nowy log z Hijacka + log z Silent Runners

Ok

AVENGER - raport

Hijack

Silent runners

Odpalasz Hijacka -> Do a system scan only i zaznaczasz wpisy:

I klikasz na dole Fix Checked :slight_smile:

Po zabiegach dla pewności daj nowe logi :slight_smile:

proszę:

tych:

nie było…

Wszystko jest już OK :slight_smile:

Proponuję zainstalować Service Packa 2 -> http://www.microsoft.com/poland/windows … fault.mspx

Dzięki wielkie! !!