TP zwiększy prędkość "neostrady tp" dotychczasowym

Począwszy od 8. stycznia użytkownicy neostrady tp będą mieli podniesioną prędkość przy zachowaniu tej samej ceny. Proces ma zakończyć się 8. kwietnia. 


Użytkownicy opcji 128, 256, 320, 512 i 640 kb/s będą mieli podniesioną prędkość do 1 Mb/s, korzystający z opcji 1 Mb/s do 2 Mb/s, a 2 Mb/s - do 6 Mb/s. 


Akcja obejmie abonentów, którzy na dzień 7. stycznia posiadają umowy terminowe, do zakończenia których pozostało co najmniej 14 dni. Zwiększona prędkość będzie świadczona w ramach możliwości technicznych do końca umowy terminowej, uprawniającej abonenta do objęcia akcją. 


Akcja nie obejmie klientów, którzy w dniu zwiększenia prędkości korzystają z następujących usług/produktów: 

   • neostrada plus, 

   • program edukacja z internetem tp, 

   • neostrada tp 6 Mb/s, 

   • multipakiet tp, 

   • promocji neostrada tp na godziny.


źródło: telepolis.pl

Wg. mnie całkiem niezłe posunięcie (nie tylko marketingowe). Wiem, że zaczniecie narzekać na to iż boją sie odpływu klientów (tu będziecie mieli rację), sprawność neo (w życiu nie miałem problemów) oraz o limitach (znów Wasza racja - pozostaja te same :frowning: ), jednak przy niższych prędkościach zysk jest niezaprzeczalny…

Nio, byłoby spoko 128 a 1Mb to jest różnica. :slight_smile: Tylko ciekawe czy obejmie jeśli mam w “Mistrzowskiej promocji”? Mam nadzieje że tak :mrgreen:

Ciekawe jak to rozumieć.

Czy nie będziemy płacić dodatkowo za zwiększenie transferu, czy za opłaty miesięczne? :slight_smile:

Najkrócej mówiąc wszystko po staremu tylko prędkość większa choć niewiadomo jeszcze czy zwiększą upload i limit np przy podkręceniu z 1 Mb/s do 2Mb/s czy będzie limit 35 GB czy jak na opcji z której korzystaliśmy prędzej w tym przypadku 25GB na 1 Mb/s

przydało by się :mrgreen: mam eee… lepiej się nie przyznawać… neo 128 w “mistrzowskiej(?) promocji” i przydałoby mi się podkręcenie do 1 MB :smiley:

Limitów nie zwiększają, podobno tak twierdzą na infolinii :frowning: No i należy pamiętać, że “zwiększenie” jest zależne od sławnych “możliwości technicznych” :smiley:

Czyli jak ja mam 163kb/s i mam jeszcze ważną przez rok umowe to bede mial 1Mb/s ?? :o

Masz neo 128 podobnie jak ja tylko Ci się tyle pokazuje :mrgreen: ja mam np. 7,6 mb :o po podłączeniu się ale chodzi tylko jak 128 :cry:

Z tego co napisali to wynika, że będziesz miał 1 mb/s ale "nieznane są wyroki TP :stuck_out_tongue: "

To jeśli nie pójdzie zwiększyć do 1mb/s to nic nie zrobią. To niech mi przyspieszą chociaż do 512 bo mam teraz opcje 256.

Kochani na co wszyscy liczymy Mikołaj już był

a jeżeli mi się umowa kończy ok. Czerwca to będe miał opcje tą?

czyli jak przedłuże umowe np jutro to bede mieć 1mb/s bo teraz mam 512 , i to 1mb bede miał przez caly czas jak podpisze umowe np na rok to przez rok będe mieć 1mb tak ??

TP jak zwykle nic nie traci.

Nowy rok 2007 zniża opłaty pobierane za korzystanie usług dostępu o internetu nałożone przez unie europejską.

TP zarabia to samo i tyle samo wydaje a użytkownicy są zadowoleni, przecież nikt za darmo nie da wam 1Mb/s.

Dlatego podwyżki żeby nie tracić pieniędzy bo jak by mieli zmienić koszty łącza to płacilibyście za swoje 128kbps 8zł :lol:

Wynika z tego, że to TP powinna podnieś abonentom prędkość do 1 Mbit bez żadnego aneksu do umowy itp…

Witam , a nie wydaje się wam , że to bajka , ktoś kto ma neo 128 w obecnej cenie będzie się cieszył , ja mam neo 512 za 96 zł/miech i też mam się cieszyć . 1 mega w promocji do końca roku 2006 z umową tylko na rok to 76 zł/miech . Sprawdziłem , niestety mam neostradę plus znowu mnie olali

sranie w banie - na infolinii nic nie wiedzą :mrgreen: :mrgreen:

wiec nie ma sie czym podniecac :-o :-o

Troszkę mniej wulgarnie?

“Nieznane są wyroki TP”

Od razu zmienią tak że wylosowane pięć osób będzie miało przyśpieszone.

To jest jedna wielka bajka :shock:

Na stronie tp nie ma żadnej informacji na ten temat więc… :x

telepolis.pl to dość wiarygodne źródło informacji.

Wielokrotnie tego typu informacje pojawiały się najpierw w innych serwisach, najpóźniej o swych promocjach informuje właśnie TP :smiley: ja w to nawet wierzę, choć nie na 100%, ale to po prostu prawdopodobne :slight_smile: