Problem z Windows, samoistny restart

Otóż moj problem wygląda tak: przy normalnym uzytkowaniu komputera (nawet z bardzo mało wymagającymi programami jak: Opera, AQQ itp) nagle sie sam resetuje. Sprawdziłem temperatury są OK, sterowniki chyba mam aktualne (jeśli to w ogóle ma wpływ). Wirusów prawdopodobnie nie ma, nie wiem kompletnie co może powodowac ten proces. Restar odbywa sie około 10-20 minutach po włączeniu komputera. Na wszelki wypadek zamieszcze to co sie pojawia po ponownym rozruchu (ta, taka tabelka gdzie pisze ze “Windows odzyskał sprawnośc po powaznym błędzie” i jak sie klinkie na “więcej”)

Może masz trojana ?? albo jakiś podsektro został uszkodzony. Sprawdz czy niemasz wirusów programem a-squared Free znajdziesz go na dobreprogramy.pl i jeśli on nic nie wykryje to skontakuj się z informatykiem albo napisz na forum

  • Włącz BSOD’a w Panelu sterowania -> System -> Zaawansowane -> Uruchamianie i odzyskiwanie -> odptaszkuj Automatycznie uruchom ponownie. Po tym możesz zobaczyć niebieski ekran zamiast resetu. Spiszesz dane z BSODa (kod błędu z nazwą pliku pod spodem) i wrzuć te dane tutaj.

  • Sprawdź pamięć RAM programem Memtest

  • Zobacz na kondensatory na MoBo czy nie są wypukłe lub rozlane

  • Wklej logi:

poczytaj instrukcję: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

OK, przeskanuje programem który podałeś, ale to prawie na pewno nei trojan ;/ Kolega mówi ze to moze brak jakiegoś składnika systemu, ale go nie zainstaluje bo podziałem płytke instalacyją Windowsa ;/

No i jeszcze…

Przeczytaj to: KLIK i wklej zawartość pliku minidump :slight_smile:

To chyba byl trojan, przeskanowałem podanym wyżej programem (a-squared Free) i juz jest chyba OK, jak by coś wsytąpiło zrobie Edit

tutaj na wszelki wypadek Logi z HiJack’a

Złączono Posty : 16.01.2007 (Wto) 11:49

Zainstalowalem to co kazala Joan i wyszo mi to:

PS: napisaem 2 posty pod rzad zeby bylo widac ze ktos odpowiedzial ;]

pozdro