Problem z głosnikami 5.1

Witam, zakupiłem niedowno głosniki 5.1 Tracer Macarena.Podlączyłem je dobrze bo sprawdzalem ale gdy testuje dzwięk zamiast w prawym głosniku leci w lewym i na odwrót.Jednak bardziej martwi mnie ze dzwięk zamiast w subuferze leci w centralnym głosniku i odwrtonie.Sprzedawca mowil ze nie spotkal sie nigdy z takim problemem i radził zainstalowac na nowo sterowniki karty dzwiekowej jednak to nic nie dało.Dlatego zwracam sie do was z proźbą o rade.

P.S- mam karte Digitus FM 801 6 kanałową

A może poprostu odwrotnie podłączyłeś głośniki do buffera?? Jeśli nie to pewnie masz zamienione wyjścia i trzeba by wtyczki pozamieniać :wink:

no właśnie, pozamieniaj wtyczki i gra… trochę myślenia :smiley:

No moge pozamieniać wtyczki z lewego głosnika do prawego i na odwrót ale wejscie do centralnego jest jedno a subufer jest juz w jedej czesci z wzmacniaczem.Dla mnie bez róznicy czy lewy głosnik to prawy czy prawy to lewy,ale chciałbym zeby subufer grał jako subufer a nie jako centralny:D

ojjj to masz problema widze :smiley: jezeli dobrze podłaczone to powinno grac !!

Moze jakis wirek na kompie …

Pobierz moze jakies nowe sterowniki do karty i pokombinuj moze w programie rozpoznaje inaczej albo trafiłes ze pijany chinczyk skłądal ten zestaw hehehe

Pozdro

Karte mam osobno podłączoną,mam jeszcze drugą zintegrowaną ale uzywam tej w osobym spolocie.A moze w biosie cos nie tak np nie wyłaczylem starej karty albo cos bo juz sam niewiem co z tym zrobic-sprzedawca mowil ze sie z takim czyms nie spotkał^_^

ema

hmmm może sprawdź u kumpla. jak u niego będzie ok to coś masz nie tak u Ciebie. Jak kumpel będzie miał nie tak oddaj na gwarancję :smiley: wymienią na pewno :smiley:

Jak rozwiazales ta sprawe??

Złączono Posta : 20.02.2007 (Wto) 22:17

Interesuje mnie to bo mam taki sam problem z tymi samymi glosnikami.