Win Longhorn

Witam…co sadzicie o dziele najnowszym dziele Microsoftu ktore zwac sie bedzie Longhorn…dawniej nazwa projektu nosila nazwe Blackbomb…

System ma sie ukazac dopiero kolo 2006 roku…jednak sa juz do sciganiecia wersje alpha tego oto systemu operacyjnego…jest wiele nowinek w nim i troche ulepszona szta graficzna…ale czy to bedzie zupelna rewolucja jak mowi sam Bill Gates ??

Zobaczymy…

zajrzyjcie.

http://www.longhornxp.prv.pl

Z osądami poczekajmy może do oficjalnej premiery,co ?? :wink:

Też tak myśle, ale nic mi lepszego narazie nie potrzeba XP jest stabilny ładnie chodzi i narazie jest najlepszy :twisted:

A zainstalowałeś go…?

Jakie to ma wymagania sprzetowe …? A na jakm sprżecie go zainstalowałeś(prcesor RAM ) .

…Pozdrawiam

Do ściągnięcia ?! :evil: z Ciebie to jest pirat :roll:

Mam dokładnie takie samo zdanie. Xp jest jak dla mnie zupełnie wystarczający. :smiley:

Do czego mi ta wersja alpha. I tak nic z niej nie bedę miał tak naprawde. System będzie zrobiony do konca to podyskutujemy o jego wadach i zaletach. :smiley:

Podobno wymagania są powalajające na kolana , tzn baardzo duze :frowning:

podobno procek 2000 co najmniej no i bez 512 RAM pewnie nie ma co startować, ale takie są prawa postępu ale na plus przemawia to że Longhorn ma być 64bitowy czyli 2 razy szybszy niż np. 32 bitowy XP

no narazie tylko nowe Athlony są 64bitowe ale pożyjemy zobaczymy

Ja osobiście słyszałem od kolegi który sobie zainstalował, że zajmuje 10 GB :o i wymaga 1 GB ramu. Osobiście troche w to nie wierze, ale tak słyszałem.

Mimo wszystko zostaje przy XP (ach… 3.11 to było coś ! :P. Już takich systemów nie robią :-))

Coris pisze

Mam Takowy zdążyłem skopiowac na CD- 10 oryginalnych dyskietek tego windowsa , Dyskietki mam jako relikt bo już trudno je uruchomić…Ząb czasu je znisczy .

No Ale windows 3.11 Nie był systemem operacyjnym tak jak windows xp czyli nie bardzo da się porównac. choćby i z tego zwględu…

Pozdro

No bynajmniej… :shock: :shock:

Musicie przyznać że nie ma to jak Linux! 8) np. Red Hat 9 czy Mandrake 10.1. Nie wiem co sądzicie o Mac OS 10.3 bo ja go jeszcze nie testowałem ale chyba tego Macintosha nie chcialbym ciekawe jak by dziala Mac na normalnym kompie!! :smiley:

No tak musiałby być dasrmowy emulator maka i jeszcze system to by sie przetestoweało . !!

Hmmm…

A może tak panowie “bajkopisarze” wrócimy do tematu topica czyli Windows Longhorn :? :? :?

A kiedy tak w ogóle ma wyjść ?? :o

P.S. Wreszcie udało mi isę odpowiedzieć : D

w 2006 roku. :smiley:

Ze względu na charakter dyskusji ===:> Na Luzie

A ja i tak myśle że longhorn będzie miał conajmniej jednego service packa :stuck_out_tongue:

Serwis Paki zaczeły się od Windows NT 4.0 i to tak chyba będzie do skończenia świata. !!

Wątpie że tylko jednego