Pozostać przy NEO czy wybrać NETIĘ?

Witam!!

Mam do Was pytanie.

Otóż Netia, rozpoczęła świadczenie usług dla klientów TP,

chodzi o http://www.netia.pl/promocje,dla_domu,21.html (zmiana regulaminu TP, i możliwość rozwiązania umowy).

Co myślicie o tym?

Jak ktoś ma internet w Netii, to mógłby napisać jaka jest jakość ich usług.

Byłbym bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam.

moim zdaniem lepiej przejść na stronę Netii

po pierwsze jest taniej

a po drugie nie ma limitów na ściągane dane !!

Również rozważam zrobienie tego tzn. przejścia z Neo na Netię - tylko że miał bym pytanie do kogoś kto używał juz internetu Netii:

  • Czy Netia blokuje porty ?

  • Jak jest z awariami (oraz z ich rozwiązywaniem) ?

ooooo może też skorzystam ?? :mrgreen:

eee :zniesmaczony: sprawdzałem na mój numer na razie usługa niedostępna :confused:

“Brak danych dotyczących terminu uruchomienia sprzedaży” :confused:

Ja również skorzystałbym, ale niestety posiadam modem livebox, a w Netii nie można mieć livebox`a, więc nie mogę. :frowning:

free_roscoe , a co to za problem przecież Netia daje za 1,22zł. zwykły modem (chyba, że masz laptopa to rzeczywiście nie warto).

Posiadam łącze NETI od kilku miesięcy i dopiero teraz wiem co to jest prawdziwy internet, 1500kbps.

NETIA nie blokuje kompletnie nic. Pełne pasmo, twoje porty, to ty zdecydujesz co chcesz używać.

Zresztą zabronione jest blokowanie portów przez usługodawce, takie poczynania powinny być zgłaszane w centrali!!, chyba że w umowie masz podkreślone że takie i takie porty są blokowane lub filtrowane inaczej to jest łamanie umowy.

Możesz, tylko musisz kupić również modem do neti.

Sprawdzał ktos czy nie ma problemów z low ID w emulu?

Witam,

Skorzystam z miłą chęcią z tej promocji :slight_smile:

Net 1 MB za 55 zeta, + Plan Tp socjalny czy oszczędny ok. 30 zł, u mnie nikt ze stacjonarnego nie dzwoni, także oszczędności będziemy mieli i to spore.

Właśnie wypełniam zamówienie, i w związku z tym mam jeszcse pytanie, czy jak wyśle zamówienie na net w neti, to netia zajmie się rozwiązaniem mojej umowy na neostrade ?

Czyli do 14 lutego mam neostrade, od 15 lutego netie ??

Witam.

Żeby nie zakładać nowego tematu chciałbym się czegoś dowiedzieć.

Mianowicie czy Netia dysponuje łączmi symetrycznymi ( czyli jeśli opcja 1mb/s to download i upload również tyle ) ?

No i mała informacja dla tych, którzy jeszcze nie rozłączyli umowy.

Pani w informacji poinformowała, żeby się tak nie śpieszyć ponieważ od nowego miesiąca powinna wejść inna przyjazna oferta.

Haha. Chciałbyś. 15 lutego to stracisz połączenie z neostradą i dopiero zaczną Ci stawiać połączenie z netią. Czyli licz około 2 - 3 tygodni zanim będziesz miał neta z Neti.

no ja juz mam umowe dzis przyszła wszystko piknie wyglada :slight_smile: w ciagu tygodnia ma dojsc modem i po 14ym jakos maja mnie przełączyc z neozdrady do netiii :] :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: gg7086025

Złączono Posty : 26.01.2007 (Pią) 22:40

bedzie lipa jak niezadziała ta netia hihi to zostaniem na lodzie i bez neo i bez netii hmmmmmm :slight_smile: ale badzmy dobrej mysli :slight_smile:

sorki za offtop … ale wg mnie neo > netia a dlaczego? juz wyjaśniam :slight_smile:

  1. Ja dużo nie ściągam limit 25 gb zdecydowanie wystarczy

  2. Niższe pingi ponoć niż w neti :slight_smile:

  3. cena tylko różnica 1 zł przy abonamencie? :?

  4. (najważneijsze chyba :smiley: ) Netia nie dochodzi do wszystkich!. Interesowałem sie netią… ale kiedy sie dowiedziałem że u mnie nie ma szans żeby była netia to go do TP :mrgreen:

  5. Luzik z rapidshare

pozdr :slight_smile:

Strona do sprawdzenia czy można przejść do Netii

http://netia.novem.pl/

nooo ok ;> łącza są tanie to jest duży plus, a jeszcze większym jest brak limitów … ale pozostaje ping oraz upload … czy łącze jest symetryczne?? trzeba znaleść jakiegoś znawece żeby sie wypowiedział :slight_smile:

Jasne, że nie, przecież to ADSL… A tylko to jest dla klientów TP. Wszystko jest na stronie Netii… Tylko nie chce się kliknąć dalej czy przeczytać regulaminy.

http://www.netia.pl/uslugi,dla_domu,59.html Takie same parametry, jak TP - nie ma innej możliwości, by inaczej świadczyć usługę BSA.

Pingi zapewne podobne

Ty, to nie wszyscy.

Zauważ jak dużo osób narzeka się na te limity.

Jak zakładasz dopiero neta to owszem, różnica nie jest spora.

Lecz są i inne przypadki(np. ja) :slight_smile:

Zamówiłem ok. rok temu Neo 256 kb/s i płacę ok 70zł

Teraz przesiadam sie na Netię 1 Mbit/s i będe płacił 64zł

too nie najgorzej… ja mam umowe z przed dwóch lat ;> 512 i płace ok 100 zł… więc dla mnie byłoby to bardzo opłacalne, ale plotka głosi że TP także szykuje jakies promocje. Pozatym ja dużo gram i martwi mnie to że piszą o wysokim pingu Netii na forach

A ja juz zamowilem Netie :smiley:

Byl juz u kogos kurier?

a ja mam takie pytanie jak chce przejsc do neti to musze zerwac umowe czy oni zrobią to za mnie bo juz sie pogubiłem :stuck_out_tongue: :frowning: