Stery dla Speed Touch 'a 330, pod system VISTA

Na oficjalnej stronie jest napisane, że na razie nie są dostępne. Czytałem o jakiś sposobach na uruchomienie neostrady na Thomson’ie pod Vistą, żaden nie chce zadziałać. Czy może ktoś rozpracował ten problem?

witam.

Ten sposób działa (sprawdzone)

http://portal.centrumxp.pl/forums/thread/330471.aspx

Tak, czytałem wcześniej o tym, aczkolwiek nie bardzo wiem jak to zrobić. Obecnie nie mam już płytki ze sterami, mam zachowany folder gdzie mieszcza sie stery SpeedTouch200. Do tej pory odpalałem z niego Setup i wszystko się ladnie instalowało. Następnie dawałem SpeedTouchUSB-3.0.1.0.12 (Upgrade).

CZY MOŻESZ DOKŁADNIE WYTŁUMACZYC JAK MAM POSTĄPIĆ W TAKIEJ SYTUACJI.

Przecideż w linku który podałem masz dokładnie podanego linka do sterów, i cały opis, płytki od TP nie musisz wkładac, instalacja i tak pójdzie

Niestety, to nie jest link do sterów tylko do pobrania Upgrade. Po drugie tym sposobem co jest w podanym linku, to jedynie idzie wymusić instalację orginalnego sterownika z dołączonej przez TP płytki.

A po trzecie to o ile się to jakoś tam uda, to po skonfugurowaniu połączenia i tak BLUEEEEEEEEEE.

Coś w tym chyba musi być skoro Thonsom pisze: “Driver for Windows Vista not available yet” (stery dla visty jeszcze niedostępne).