Gry z czasów Wojny

Siema! chciałbym aby ktoś się wypowiedział na temat Gier o tematyce wojennej Rożnego rodzaju

Hehe ja oddam tylko na jeden ankiecie ale tutaj na trzy tutuły OPERTATION FLASHPOINT CALL OF DUTTY i seria MEDAL OF HONOR a w ankiecie na medal of honor najwięcej miałem z nia do czynienia i sie najwięcej w nią nagrałem :smiley:

Tutaj masz podobny topik :arrow:Gry w klimacie II Wojny światowej

Z podanych przez Ciebie to oczywiście Call of Duty :slight_smile:

No ok ale tam gościu się pyta a idea tego topicu była by gadać o grach a nie odpowiadac jakiemuś gostkowi jak am grac jakj mu sie komp zwalił :smiley:

Moja pomysł był inny

Dla mnie najlepsze to

Call of duty Medal of honor

według mnie jest dobry enemy territory

To oddaj głos na inną grę :wink:

Osobiscie gram w Enemy territory ale nie wiem czy ktoś z was grał w operation flashpoint wiec zagrajcie bo to jest Góru realizmu wojny!! (operation flashpoint ma dodatek resistance bo w zwykłym serverow juz nie ma) 8) Jesli ktos wie skad wziac resistance (nie kupic)to moj tlen to dzasny@tlen.pl

ja bardzo lubie i sreie Medal of Honor ale i też Call of Duty:-D najlepsza była plaża Omaha i Staliningrad…

Też tak myślę jak grałem to aż mi się coś robiło kapitalne etapy gry :twisted:

Nie chodzilo mi zeby pirata miec tylko…o załatwienie np.z allegro bo w sklepie to ja mam a zle sformułowałem zdanie za co sorry

Medala of Honor RELUZZZZZZZZZZZZZ

Conflic desert storm 1 i 2 brdzo przyjemna gra a nie miałem vprzyjemności zagrać w jej nową odsłone

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=36162277

MoH :slight_smile: - bezsprzecznie :slight_smile:

A jeśli chodzi o podobne klimaty to gry Tom’a Clancy’ego 8)

a comandosy?

To już chyba inny typ gier ja to tam nie wiem jak one się nazywają RTS czy RPG czy tam co innego ale chodziło chyba o gry w 3d :wink: Oddaj głos na inną grę

Dla mnie bezapelacyjnie najlepszy jest Flaspoint. Ginie się tam co prawda notorycznie ale jak symulacja pola walki to symulacja :smiley:

Opf (operation flashpoint) Polecam !!