Zone Alarm

Mam pytanie czy wie ktoś jak skonfigurować program Zone Alarm.Mam spolszczoną wersję 3.1.291.Po zainstalowaniu programu wciąż wyskakuje mi komunikat żę ktoś prubuje się do mnie włamać.Z drugiej strony w opisie programu jest komunikat że żadna dodatkowa koniguracja nie jest potrzebna.:frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

Skoro masz taki komunikat… to pewnie ktoś naprawdę próbuje się do ciebie włamać…

Potrzebujesz chyba dobrego skanera przeciw trojanom i szpiegom…

POZDROWIONKA.

Z kad wziąść Spolszczenie Do Zone Alarm ?!?!?!?! ja nie znalazłem :o :o :o

Pewne rzeczy możesz jednak konfigurować - np. powiadamianie

o ataku.A te ateki mogą być pingami serwera Twojej sieci.

Może coś jest w logach - adresy IP.

dokąłdnie,zone,moze cie informowac,błednie o włamaniu,jak równiez dobrze moze to byc pingowanie,u mnie,jak miałem zonealarm,w ciagu godziny było 100 prób włamania

dzień dobry.

jest bardzo dużo stron w necie poruszających sprawę konfigu Zone Alarm.

Wystarczy użyć Google.Pierwsze z brzegu strony to np.www.haker.com.pl/zonealarm.htm albo sbs.2p.pl/zone3.html

Tymi niby włamaniami nie należy się przejmować,bo to wygląda na normalny ruch w sieci[chyba jesteś w sieci osiedlowej]

Pozdrówka.

Do Karola.

Zgadza się mam stałe łącze w sieci osiedlowej.Dzięki za informacje gdzie można coś znaleść o Zone Alarm.Na pewno skorzystam.Zastanawia mnie tylko skąd te ataki skoro nie powinienem być widoczny w sieci ?.Pozdrawiam.Zizi

np koledzy z sieci