Restart komputera (services.exe?)

Problem wygląda nasptępująco: gdy uruchamiam komputer i nie włączam internetu (neostrady) wszystko chodzi dobrze, jednak po połączeniu sie z internetem po około 5-10 minutach, albo wyskakuje błąd (brzmi to mniej więcej tak “System windows zostanie zamknięty za 00.00.59 sekund nieoczekiwany koniec services.exe” i jednocześnie z tym wyskakuje tabelka “wsytapił błąd z services.exe.”) albo komputer sam sie resetuje bez ostrzeżenia (w komputerze słychać jakis dziwny dźwięk, jednak trudno mi go przelać na ekran) . mam odchaczone to że przy resecie pokazuje sie ten niebieski ekran, jednak teraz on sie nie pokazuje :confused:

Logi HiJack’a

Mini dump

Skanowałem hdd 3 anty wirami (a-squared free (wykrył jednegowirusa jednak po jego wykasowaniu nie moge uruchomic neostrady, musze ją instalowac jeszcze raz po czym wir znów sie pojawia), avast-czysto, AVG-aty spyware-czysto)

Serdecznie dziękuję za wszelką pomoc !

pozdrawwiam ;]

Kiedyś też miałem takie coś z tym resetowaniem się kompa za iles tam sekund tyle że ja miałem jakiegos wirusa. Może ty też masz. Poczekaj na kogoś kto zna sie na logach :stuck_out_tongue:

Usuń wpis HJT.

Użyj narzędzia Rustock.b-fix i wklej raport.

nie wiem co to jest, ale wyświetliło mi sie gdy użyłem w/w narzędzia xD

Pelog:

Avenger:

Już nie powinno być resetów ponieważ Rustock.b-fix kompletnie usunął rootkita pe386, który powodował występowanie tego problemu.

Jeśli problem nadal będzie występował to wykonaj kompletny Windows Update i wklej zawartość nowego minidump’a.

Jak narazie jest ok, jeśli wystąpią jeszcze resety zrobie co napisałeś

Dzięki za pomoc ;]