Vista a GRY

Zastanawiam sie nad instalacja Visty, ale z tego co slyszalem i naczytalem sie na forum sa duze problemy z grami. Czy to prawda, ze z wiekszoscia gier sa problemy pod tym systemem?

Jakie gry?

Jaki sprzęt?

Ja odpaliłem bez żadnych kłopotów:

Call Of Duty 2;

Far Cry;

Colin McRae Rally 2005;

Sniper Elite;

Call Of Duty;

Call Of Duty United Offensive;

Medal of Honor Allied Assault;

Unreal Tournament;

AoT;

NFS Most Wanted;

NFS Carbon;

Wszystkie wymienione wyżej nie sprawiły mi żadnego kłopotu i przykrych niespodzianek;

Chodzą płynnie (1280 x 1024 - detale ustawione na maksa);

A ja mam pytanie na jakiej viście je odpaliłeś plgracz 32 czy 64 bitowej?

Podobno byly problemy z NFS Carbon, NFS Most Wanted, Heroes V, Gothic 3. Wszystkie lubie, wiec na pewno od razu bym je instalowal. A co do sprzetu, AMD Athlon 64 3800+, 1GB RAM, GeForce 7600GT, Seagate 320GB SATA II. Zastanawiam sie nad wersja Business. Wiem, ze Vista lyka duzo pamieci i martwie sie, ze odczuje to na grach.

VISTA HOME PREMIUM PL 32 bit - komp jak w opisie :slight_smile:

Każdy MB (GB) RAM dla systemów Microsoft jest jak powietrze.

Wlasnie masz duzo pamieci, 4GB to az za duzo :slight_smile: Ja mam tylko 1GB, zastanawiam sie nad dokupieniem drugiej kosci. Ale jak na razie na tym 1GB z gierkami moze byc krucho i wogole mam nadzieje, ze nie bedzie zadnych problemow graficznych w grach, co juz bylo wspominane na forum.

plgracz - w ilu tematach jeszcze pochwalisz się jaki masz sprzęt i jakie to gry chodzą Ci na Viscie ??? :o :o :o

LOL… :o (Tak nawiasem mówiąc ten twój sprzęt jest beznadziejnie dopasowany :x )

Problemów na ogól nie ma, ale wiadomo będą chodzić wolniej niż na XP…

ja juz odpaliłem na viscie kilka gierek i z zadną nie miałem problemu a chodza tak samo wydajnie jak na xp.

To była odpowiedź na Jego pytanie - mógł poczytać a nie zakładać nowego tematu;

Skąd wiadomo? Ja takich problemów na wg

nie mam.

Zaproponuj co sobie mogę jeszcze zmienić?

Złączono Posty : 03.02.2007 (Sob) 19:34

Dzięki KYNEK

Jak juz cos, to czytalem i nie znalazlem nic konkretnego, ogolnie tylko ktos wspominal w niektorych przypadkach, np w tych ktore wymienilem. Dlatego wlasnie zalozylem tego posta, zeby uzytkownicy wypowiedzieli sie jak chodza im gry na Viscie. Od tego jest forum nieprawdaz?

Tak od tego jest forum, dlatego chcąc Ci pomóc odpowiedziałem.

Ale zawsze znjdzie się Ktoś kto za pomoc kopnie w :x

Pozdrawiam

W Twoim przypadku dodatkowy 1GB RAM i Masz komfort

Racja, bede musial chyba zainwestowac w kolejny 1GB :slight_smile:

Ja mam problem z Prince of Persia:Dwa Trony :? .

I w ten sposob zaczynaja sie problemy, nie gram w kazda gre, ale pasowaloby, zeby Gothic 3, Heroes V i NFS MW i Carbon chodzily :slight_smile:

plgracz , a jaki sterownik masz do karty zainstalowany w viscie ?

Po instalacji ten zawarty w Viście później Windows Update znalazł lepszy (na stronach Microsoft).

Obecnie 7.15.10.9746 ze stron nVIDII

plgracz a znalazl Ci Vista od razu przy instalacji sterowniki do Audigy, czy sam pozniej instalowales karte?

plgracz dzięki za odpowiedz pozdrawiam

Już przed instalacją VISTY byłem przygotowany - wiem jaki mam sprzęt i na co mogę liczyć dodatkowo skorzystałem z tego programiku Microsoftu do określenia ewentualnych kłopotów przy instalacji i stąd się dowiedziałem, że Audigy Vusta nie wykryje.

Na szczęście Creative ma na swoich stronach sterowniki w wersji BETA ale działają :slight_smile:

To było jedyne urządzenie, którego Vista nie wykryła.

No wlasnie tez tak myslalem, sam mam SB Live 5.1 i pewnie bede mial podobny problem.