Vista i gry Problem :(

Witam ! Więc mam taki problem odznaczyłem wszystko Windows teraz wygląda jak Win 98 lecz dalej gry klatkują :frowning: wczesniej na XP wszystko śmigało teraz gry klatkuja mam Vista Unlimite PL czy da sie jakos podkrecic mojego kompa ? i czy sa jakies programy które przyśpieszaja i czy wiecie jak go poszybszyc zalezy mi na ładnej grafice w grach i stabilnym chodzeniu i nie chce mi sie instalowac win XP więc mysle ze mi pomożecie Pozdrawiam :slight_smile:

acha i mam kompa takiego :

Athlon 2500+

Ati Radeon 9600 XT

512 ramu

i płyta MSI K7n8X

czy z normalnymi wiatrakami da sie go podkrecic i jakimi programami to zrobic ? i jak ustawic itp Prosze o pomoc !

I co.

Oczekujesz, że jak napiszesz dwa zdania, które nic nie mówią o twoim problemie i o twoim sprzęcie to ktoś ci pomoże? Bo ja myślę, że nikt ci nie pomoże po tym poście.

Podkręcanie kompa to nie jest takie fik-mig.

Podaj twoją konfigurację.

no to :

Athlon XP 2500 +

Ati Radeon 9600 XT TVD

512 Ramu Kingstone DDR

Dysk 40 GB Samsunga

Płyta jednak ASUS A7N8X

w biosie mam ustawiona szyne procka na 166 w windzie wszelkie bajery wyłączone próbowałem Omegi instalować ale nie działaja ;/ pod Vista :frowning: stery do płyty głownej jak instalowałem to wywalalo mi siec wiec nie instalowałem juz sterów tylko stery do grafiki oficjalne

Acha i mam Vista Unlimite PL

trochę mało jak na płynne granie na Viście

Po zatym na Viście gry chodzą wolniej o przynajmniej 25% niż na XP.

Vista nie jest jeszcze systemem przeznaczonym do gier może po Directx10 coś się zmieni.

a programy np.ram booster czy znacie jakies które sa podobne do niego ?

Złączono Posta : 05.02.2007 (Pon) 18:26

acha chodzi mi tylko o jedną grę Counter Strike Source teraz Klatkuje troche znaczy mam koło 20 FPS wczesniej miałem około 50 FPS ;/ i zalezy mi tylko na CSS czy da rade jakims progzem to przyśpieszyć ?

mnie chodzą nawet szybciej niż na xp

to dlatego że CS jest zrobiony na Open GL a Vista gpo emuluje, żeby nie klatkowały musiałbyś wgrać stery ze strony ATI

stery juz mam wczesniej miałem stery Ati Omega a teraz mam oryginalne Ati z ati.com mozliwe ze Omegi daja wieksza wydajnosc

ja mam dwa systemy. Xp do gier (czysty…same gry. wydajnoś na max :slight_smile: ) i vista do normalnej pracy.

Na viście BARDZO spadła wydajność w grach.(tylko w grach)

zależy komu, mnie nic nie spadło a nawet niektóre przyśpieszyły

U mnie 2 pecety (drugi brata).

Oba niemal identyczne.

Neverwinter 2 tak samo chodzi na XP jak i u mnie na vistuni.

Też bym grafukę sobie podkręcił…

Mi się wydaje że w sterownikach tkwi problem, tak mi sie wydaje

Need for speed u mnie sie troche zacina


C2D E6300@2.8GHz, 2GB Dual Geil 800Mhz, GF8800GTX. 3DMaek05 w Viscie to 15123 ptk.