GTA: SA Jak zagrac z innymi w multiplayer?

Witam! !!

Co trzeba ściągnąc i jak zainstalowac i jak ustawic…???

Chciałbym zagrac w GTA SA…udało mi się ale w zwykłe zawody np…latasz hydrą i rozwalasz gostków…ale chodzi mi o to aby chodzic normalnie po mapie z gostkami proszę o pomoc…

Pozdrawiam! !!

Pobierasz SA:MP i instaluejsz.

Ale zainstalowalem i na pulpicie mam skrót SA-MP i jak go uruchamiam to mi wyskakują te same okienka z błedami…

craker9 musisz doinstalować Browser Fix do SA-MP 0.1b

:wink:

zainstaluj ta poprawke, później odpalasz SA-MP i w zakladce internet masz servery kilkasz na niego prawym przyciskiem myszy i dajesz connect, gdy to zrobisz nic nie rob powinienien ci sie pokazac napis Vinevood i czkekaj tam gdzies do 30s i juz grasz :wink: gdy bedzie dalej sie pokazywal ten napis i nic nie bedzie sie robilo wyjdz i zobacz inny server :wink:

POlecam równiez MTA tam są tylko wyśćigi ale są mapki nie tyklo orginalne ale zedytowane np. scigasz sie na przewruconym bloku

siema, ja mam problem ze zainstalowalem ten browser kolega serwer zalorzyl, no i wchodzimy na serwer i jest napis Vinevood… no i nic sie nie dzieje, caly czas napis i nic :confused:

EDIT: moge nagrywac tzn replay i odtwarzac, a potem mi sie zrobil kamera na vinevood a typkiem steruje :smiley: a co najlepsze na serwerze jest moj kolega ma to samo i na wzajem sie nie widzimy :smiley: na programi SA:MP pokazuje ze 0 playerow jest ■■■ ? :smiley:

Przytrzymaj lewy Shift. :wink:

patrz edit :D, szift nic nie daje, napisz na gg 4760246, moze to dla tego ze mam piracka wersje sciagnieta z internetu :r ?

piratom nie pomagamy

mam problem z kamera. sciaglem ten program udostepniony tutaj, loguje sie normalnie, jestem na mapie, moge kierowac bohaterem ale kamera stoi w miejscu i nic nie widze. “V” tez nie dziala. co mam zrobic??