Jakie są koszty dostarczenia visty oem

Chcę sobie zaktualizować windowsa, ponieważ mam taką możliwość przejścia z xp na viste. I teraz mam laptopa ASUS A6F-AP087 i może ktoś miał już okazję zamówić wersję oem i wie jakie to są koszty proszę podać tu, żebym wiedział ile będzie mnie to kosztowało.

Witam

Vista Home Premium 385zł + 15 zł przesyłka(kurier) = 400zł.

jemu chodzi o VOUCHER (albo upgrade w ramach VISTA CAPABLE i komp z XP orginalnym)! Poszukaj jest tu gdzie topic na forum o cenach…

dokładnie oto mi chodzi.

A to zależy jaką masz wersje Windowsa, w jakiej promocji kupiłeś. Ja kupiłem kompa z Xp Media Center i mam za darmo przesiadkę na Vistę. Oczywiście żeby nie było za ładnie trzeba zapłacić za przesyłkę (która idzie z Holandii i kosztuje prawie 16 euro) + koszt przesłania pieniędzy. Można zrobić to albo kartą kredytową albo przelewem elektronicznym (oczywiście za to też trzeba zapłacić). Mnie to wyniosło ok. 100zł za darmową Vistę :]

Mnie to wynioslo dokladnie 6,99€ (20 zl),tyle ,ze jeszcze nie przyszla?!? Czekam juz ze 2 tygodnie :frowning:

Heretyk -> moglbys opisac bardziej szczegolowo jak to w twoim wypadku wygladalo?!? Jaki komputer kupiles ??

Witam!

Coś drogo… tu jest za 355zł:

http://www.arest.pl/index.php?inc=produ … 1&katid=27

Przejście z XP Home masz do:

  • Vista Home Basic ~49$ plus koszt przesyłki ~16 Euro;

  • Vista Home Premium ~79$ plus koszt przesyłki ~16 Euro;

Jak widać nieopłaca się - taniej i szybciej kupisz w Polsce;

Przejście z XP Media Center masz do:

  • Vista Home Premium za darmo płacisz tylko koszt przesyłki ~16 Euro;

Tu warto się zastanowić;

Przejście z XP Professional masz do:

  • Vista Business za darmo płacisz tylko koszt przesyłki ~16 Euro;

Tu warto się zastanowić;

Pamiętaj To Jest Upgrade - instalujesz na systemie, z którego Masz vouchera - NIE JEST to dobre,

Pozdrawiam

PS zapomiałem napisać, że ponosisz jeszcze koszty transferu pieniędzy za granicę (do Holandii) wielkość ich uzależniona jest od banku