Problem : 2 windowsy Xp na jednym komputerze

Witam! To mój pierwszy post :smiley:

A problem mam następujący:

Nowy komputer miał zainstalowanego xp home na dysku C.Zmieniłem XP home na XP profesional , też na dysku C. Ale chciałem podzieli dysk na 2 części (230GB podzieli na 10GB i 220GB). Więc trzeba było usuną dysk C. No to stworzyłem partycję 10GB i zainstalowałem tam windowsa. No to nagle okazało się że plan nie wypalił. Miałem 2 windowsy. Dysku C się niedało wogóle skasowac. Powróciłem więc do poprzedniej konfiguracji. Na dysku C (30GB) mam windowsa XP. Całą resztę miejsca twardego dysku skasowałem i stworzyłem dwie części po 110GB. No ten windows z dysku D nie ma prawa istniec a jednal gdzieś jest. Gdy uruchamiam komputer jest pytanie który system wybrac. jeden działa , drugi nie działa (bo jest skasowany) I teraz mój problem: Czy jest możliwośc skasowania tego komunikatu o wyborze systemu?

Proszę zmienić temat postu na konkretny,opcja zmień i popraw.JNJN

Tak:)

Wejdź w Windowsie:

Mój Komputer -> Właściwości -> Zaawansowane -> Uruchamianie i odzyskiwanie -> Tam jest przycisk ‘edytuj’ -> usuń linijkę z niepotrzebnym systemem i voila.

Powinno pomóc.

Dziękuję! Pomogło :smiley: Super jest to forum jednak. Nie spodziwałem się tak szybkiej odpowiedzi. No to macie nowego usera na forum :mrgreen: