Komp do 3 tyś

Czy ten zestaw będzie dobry???

1.procesor c2d e 6300–735

  1. asus p5n sli-650i (jest obecnie w sklepie)–420

  2. shaphire x 1900gt 256–660

4.chiftec 450w --185

5.segate 250 gb 16m–300

6.buda–120

7.wentylator frezone nxc-100 alucu–55

8.pamięc elixir 1024 800mhz cl5–380

Mam dwa pytanka względem mojego zestawu.

  1. temperatura shaphira x1900gt podczas obciążenia wacha sie 70–90 stopni,pytanie czy warto kupic tą karte i czy nic sie nie bedzie działo ze sprzetem? cena karty obecnie 660pln podrożała o 40pln.

2.zauwarzyłem że kości pamięci tanieją miałem na 1024 elixira 380pln,obecnie widze że kości kingstona 2048 w dualu potaniały o 250pln http://www.arest.pl/index.php?inc=produ … 69&katid=3 pytanie czy warto dołżyc i kupi te kości od kingstona??

Do zakupu zosatło mi 2 tygodnie tak że może cos jeszcze tu zmienic.

Czy warto dokupowc wentylator frezzona na procka czy starczy boxowy?

owszem lepiej kupić te od Kingstona

Lepiej kupić GoodRAM.

całkowicie się zgadzam :slight_smile:

Poczekać na Gfa 8600

Zasilacz HK 400W / Amacrox Warrior 450W

goodramy są lepsze od kingstona???,co do grafy to gf 8600 ma byc od połowy marca w sklepach a ja bede kupował kompa w pierwszym tygodniu marca.

A reszta jest ok??

Bierz te goodram

http://www.allegro.pl/item167429188_ddr … nowe_.html

nie lepsze tylko polskie i dobre a nawet bardzo dobre… w przypadku kingston za duzo płacisz za nazwe :slight_smile:

i lepsze i polskie. Dużo lepiej się kręcą, dużo mniej zwrotów, dużo lepsza firma.

co do kingstona jest tańszy od goodramów,ale skoro goodram jest lepszy wezme je.

a czy warto dokupowac wentylator na procesor? czy wystarczy boxowy na c2d e600.

a co do grafiki pytałem czy ten shaphire x1900gt,niema za wysokiej temperatury wzgledem innych kart(70–90 stopni)

Na boxowym można do 3GHz kręcić :slight_smile:

Podobno przełom luty/marzec więc powinieneś zdąrzyć.

względem GF ma wysoką temp ale taka natura tej karty

Lepiej kupi wypasioną kartę starszej wersji czyli radeona niż cąłkowicie nowego a w dodatku osłabionego w stosunku do 8800 geforca 8600.

Pamięc ram wez 1,5GB przynajmniej i lepiej innej firmy ale to już twój wybór. Zasilacz radzę wez lepszy bo na 400watt modecoma x1950pro nie działa prawie wcale. Więc kupię chiefteca 620watt. A procek dobry. Niewiem poco ci płyta glówna ze SLI. Najpierw myślałem że to super ale tak naprawdę lepiej kupi nową grafę. Napewno na tym zasilaczu 450 ci 2 karty w przyszłości nie pójdą. Z instrukcji ATI wynika że do jednej karty minimalnie 450watt a do dwóch minimalnie 550watt.

A jesli chodzi a gfafikę to lepiej chyba dołóż 40zł i kup x1950pro. Jest wykonany w lepszej technologi , takiej jak geforce 8800.

Wentylator procka wystarczy. Jest duuuży z tego co widzę przez szparę w obudowie. Napewno wystarczy.

Witam!

“lepiej chyba dołóż 40zł i kup x1950pro. Jest wykonany w lepszej technologi , takiej jak geforce 8800”

Chyba żartujesz kolego!

Widać doskonały tok myślenia w dwie strony…

Tagan/H-K/Amacrox 450W-500W wystarczy spokojnie.

Patrz na moc na linie a nie Waty :wink:

Nie potrzeba wkładać 2 kart.

Jak by nie napisał SLI to byś wychwalał tą płyte? :stuck_out_tongue:

czyli kingston i goodram niedobre są?

ja niekupuje modecoma 400wat tylko chiftec 450wat.

co do x 1950 jest droższy o 100pln od x1900gt

Dobre są. Nie wiem co on wygaduje :roll:

Lepiej Amacroxa 450W

Czyli płyta procek zostaje?? grafike wymienic czy zostawic?i i ewentalnie zasilacz do wymiany(niemaja amacroxa ani huntkeya)tagany są drogie :frowning:

Tak.

Co mają? Nie możesz kupić gdzie indziej?