PES czy FIFA?

Wielu graczy zadaje sobie pytanie co jest lepsze?? PES czy FIFA ?? Co według was jest lepsze??

tylko Pro Evolution ,ale na PSX2

bo PC jeszcze slabo sobie radzi

i gra troszke slabo wyglada jak i niepowala plynnoscia animacji poklatkowej ruchow postaci :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

PES 3 rządzi

W sumie masz rację postacie w PES nie chodzą płynnie oraz zawsze są “smutne” ale według mnie PES nie doruwnuje FIFIE w grywalności.

TAK TRZYMAĆ !!

Ale u mnie pes 4 jakoś grzybiąco chodzi jak romy z gba kolega ma radeona 9200 tak samo pes 4 moim skromnym zdaniem nie jest lepszy od fify 2005 w fifie jest więcej drużyn które zostały podzielone na ligi grafika lepsza fifa ma większą grywalność nie ma to jak zawalczenie z kumplami w pad vs klawiatura a pes i klawiatura pes 4 miał być takim chitem ale niestety tak nie jest

Witam!

PES 3 byl bardzo dobry tylko troche niedopracowany… jednak grywalnoscia znacznie przewyzszal Fife 2004… natomiast PES 4 jest w tej chwili numerem jeden! gra jest juz dobrze dopracowana… przewyzsza Fife 2005 grywalnoscia… lepiej prezentuja sie postacie … ich ruchy… (zawodnicy poruszaja sie po murawie jak prawdziwi) oraz powtorki… poprawione zostalo sterowanie… dodany zostal tryb Online… :lol: Mimo ze PES 4 nie posiada licencji na wszystkie nazwiska graczy tak jak Fifa 2005… to wedlug mnie jest znacznie lepsza… od Fify… :smiley: naprawde warto w nia grac… sama przyjemnosc… :lol: polecam zainstalowac patch ver. 1.1 do PES 4 np. ze strony: http://www.3dgamers.com/dlselect/games/ … 0.exe.html ktory poprawia bledy w animacji oraz grze przez neta… :smiley:

Pozdrawiam

Fifa jest THE BEST przyzwyczaiłem się i się bardzo fajnie gra siecowo a i grafika jest fajna w 2005 więc oddaje głos na fifie

Fifa - moim zdaniem lepsza, fajniej się gra

imho PES4.

PES is the king. forever

co sądzicie dlaczego w PES są takie dziwne nazwy zespołów typu Triad Bricks, Longobardi itp. czy programiści z KONAMI nie mogkli się wyśilić i zrobić normalnych nazw??

Programisci z KONAMI to Japonczycy moze dlatego… :lol: nazywali po “swojemu”… 8) :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Nie mogli bo nie mają licencji

szkoda :frowning: psuje to trochę całość :frowning:

Ja tam wole fifke gralem we wszystkie czesci Fifa jest poprost super :smiley:

WITAM WSZYSTKICH!nIE ROZUMIEM PO CO SA TE SPORY!?FIFA CZY PES!gram w obie od isso98 i poczatki fify i nie wiem dlaczego nikt nie chce zauwazyc ze te gry sa calkowicie inne!!!PES jest gorszy dla ludzikow ktozy chca sobie tylko siasc i chwilke pograc i wlasnie po to jest FIFA!prosta i malo podobna do pilki noznej a bardziej do hokeja.Pes jest dla ludzi WYTRWALYCH bo jest mocna strategia a nie tylko lataniem od bramy do bramy!!!gram w obie tylko zalezy z kim sie GRA! !!

fifa i tylko fufa

Co za ludzie wiadomo ,że PES4 jest najlepszy! !!

Prosimy nie wyrażać opini o użytkownikach forum :smiley: :lol:

Przyzwyczaiłem sie bardzo do FIFY ale PES 4 jest najlepszą grą piłlarską jaką widziałem na oczy !!