Co sądzicie o tym coolerze?

Witam!

Czy ktoś ma może taki cooler?

http://allegro.pl/item166364842_arctic_cooling_copper_silent_3_przesyl_gratis_gw_6.html

Albo w ogóle macie o nim jakieś zdanie?

Chodzi mi szczególnie o głosność, bo ten który mam wydaje sporo hałasu.

Konfiguracja kompa taka jak w podpisie

Z góry dzięki za odp :slight_smile:

Na Twoją konfigurację będzie bardzo dobry i cichy (no może nie aż tak całkiem cichy)

+9 zł, z miedzią i regulatorem

http://allegro.pl/item166050657_arctic_ … 13db_.html

no nawet cooler moze byc jeden z ciekawszych na allegro bo też chciałem kupić jak za tą cene

za drogo trochę jednak:/

to co byś proponował ??:> oczywiście w miarę przystepna cena :smiley: 30 zł 35 max

może ja się wypowiem jako jego posiadacz :stuck_out_tongue:

jest naprawdę bardzo cichy i w tej cenie nic lepszego nieznajdziesz …

z tym że nie jest to coler na mocno podkręcone procki :stuck_out_tongue: ale oczywiście lekkie oc jak najbardziej możliwe :stuck_out_tongue:

automatyczna regulacja obrotów działa bardzo dobrze nie jak w niektórych że od razu na max obroty wskakuje :stuck_out_tongue:

polecam go :slight_smile:

dodam jeszcze że mam go już ok rok i nadal jest cichy i działa be zażutu

ja procka nie podkrecam bo nie umiem i raczej mi to nie jest potrzebne :stuck_out_tongue:

ja też niekręce :stuck_out_tongue:

więc możesz go śmiało brać :slight_smile:

jak do tego jeszcze dokupisz wiatraczki tej firmy do budy to będziesz miał kompa niesłyszalnego :stuck_out_tongue: ja mój :stuck_out_tongue:

pamiętam zamontowałem colera i witraki włączyłem kompa i … momentalnie wtyczka z prądu bo myślałem że źle podłączyłem bo nie było nic słychać :lol: dopiero przy otwartej budzie okazało się że działa :stuck_out_tongue:

hmm a skomplikowane jest zamontowanie i podłączenie wiatraków do obudowy? czy na płycie są jakieś specjalne dodatkowe gniazda do ich podłączenia? Hmm najlepiej pewnie by było jakbym jeszcze dokupił dwa wiatraki na przód i tył obudowy prawda? Qrczę tylko nie wiem czy dam radę tak po prostu je zamontować bo smykałki do majsterkowania to raczej nie mam :smiley:

i jak w ogóle dobrać odpowiednie wiatraki? Bo różne rozmiary mają. Nom a przy okazji dodam, że mi się nieźle dyski grzeją :confused:

nie - kup tylko na tył i poszukaj na płycie głównej wejścia pasującego do tej wtyczki , na płycie masz 3 takie wejścia z których jedno jest zajęte przez wiatrak na procesorze. A sam montaż wentylatora na tył obudowy jest dziecinnie prosty i napewno sobie poradzisz :slight_smile: … wentylator z tyłu obudowy MUSI WYDMUCHIWAĆ powietrze na zewnątrz , nie odwrotnie.

a nie lepiej tą kase przeznaczyć na lepszy wiatrak na procesor a z obudowy wyeliminować je w ogóle ?? :o

myślisz, że to lepsze rozwiązanie? Nom ale przecież wiatraki na obudowę wcale nie są takie drogie kwestia 10-15 zł

nie wprowadzaj w błąd !

najlepiej jak jest i z przodu i z tyłu iatrak w budzie

z przodu wdmuchuje z tyłu wydmuchuje powietrze

nie !

bo się zagotuje w środku AC jest naprawde ciche więc nietrzeba się bać o chałas

a pewny jesteś , że ma odpowiednią obudowę? Bo mozna radzić , że jeszcze lepiej jakby i od góry wentylator był :stuck_out_tongue: … komp nie jest nowy i skoro do tej pory nie miał na obudowie wogóle to montując z tyłu obudowy i tak będzie miał o kilka stopni w budzie mniej.

eeeee mam tylko jeszcze jedno gniazdo zasilania na płycie, ale w przedniej części koło napędu dyskietek :confused:

a wiatrak z przodu odpada nie mam gdzie zamontować :confused:

hmm a co sądziecie o okrągłych taśmach IDE? brać pierwsze z brzegu czy lepiej markowe np revolteca ??

zawsze można dokupić przejściówke :stuck_out_tongue:

z molexa na 2 pin pod wiatraki :stuck_out_tongue: