Długie uruchamianie, lagi, i inneProblemyZwiazanEzSzybkością

Strasznie muli, czasem coś go natchnie i zaczyna chodzić ładnie ale za to momentami tnie go na pół minuty… ;/ i to często

Poza tym bardzo długo się włacza komputer…

Prosze o sprawdzenie loga…

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja być na zielono, jeżeli któryś z nich będzie na żółto to go zostaw). Po użyciu narzędzia wymagany jest restart.

Użyj narzędzia SmitFraudFix (wybierz opcję 2). Potem sprawdź co będzie z tego co wskazałem poniżej i usuń: (wszystko oczywiście robisz w trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu)

Pliki i foldery zaznaczone kasujesz ręcznie z dysku natomiast wpisy w HijackThis.

Po wykonaniu pokaż nowy log z HijackThis, SilentRunners oraz zawartość pliku c:\rapport.txt

co do “Windows Worms Doors Cleanera”

to co ja mam wlasciwie zrobic jest jedno czerwone

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/637 … d289c.html

kliknalem na czerwony i pojawil mi sie komunikat niestety z rozpedu kliknalem ok i nie wiem o czym mowil niestety…

Teraz zamknij program >>> zostaniesz spytany o to czy chcesz uruchomić ponownie komputer (oczywiście się zgadzasz) i po ponownym uruchomieniu komputera znaczek powinien być zielony. Pozostałe zostaw tak jak są.

niestety mam nastepne zagadki :frowning:

co mam sprawdzić dgzie i jak?

Plików poszukaj poprzez start >>> wyszukaj >>> pliki lub foldery. Ale możliwe, że ich po prostu nie ma, a tylko resztki w rejestrze dlatego jeśli ich nie znajdziesz to przejdź do wykonywania dalszych czynności.

To jest wyciąg z HijackThis po wykonanych operacjach…

a ten poniższy to raport z SmitFraudFix…

W logu nadal:

Pliki usuń ręcznie będąc w trybie awaryjnym (jeśli będą), a wpisy HJT.

Po wykonaniu proszę pokazać nowy log z HijackThis plus z SilentRunners.

HJK

a ponizej SilentRunners.

Na teraz widzę:

hijack:

silent:

Ale zanim zaczniemy usuwać pokaż pełny log z silenta (poczekaj na komunikat done) ponieważ to zapewne nie wszystko, a nie ma sensu usuwać “na części”.

no ten na pewno jest pełny :slight_smile:

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.BAT

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG

Przejdź do trybu awaryjnego i uruchom plik FIX.BAT i FIX.REG.

Usuń wpisy HJT jeśli będą.

Po wykonaniu proszę pokazać nowy log z HijackThis plus z SilentRunners.

log z Silent Runners

a ponizej HJT

Logi są w porządku.

Możesz przejrzeć "ZBĘDNIKI " w autostarcie oraz Optymalizacja i odchudzanie Windowsa XP.

dzieki za pomoc :oops: :stuck_out_tongue: