Sterowniki ati i błędy w xp

hej. zainstalowalem stery ze strony http://www.ati.com/online/mobilecatalyst/

wyskoczył błąd po włączeniu xp:

e4757a48aff64889m.jpg

no i zainstalowalem .Net Framework ze strony Microsoftu. no i wyskoczylo cos innego:

4d21975f98d9cd94m.jpg

co mam zrobić, co on ode mnie chce? nie rozumiem… pomóżcie!

Usuń dokładnie stery karty grafiki z systemu najlepiej programowo - link,restart kompa i uruchom kartę na sterze systemowym.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=9838

Teraz wgraj NET Framework 1.1 ,restart kompa i dopiero stery do karty.

Jaką masz kartę grafiki ? - jak masz do modelu ATI 9250 - to stery Catalyst max wersja 6.5.

Następnie użyj Driver Cleaner Professional Edition 1.4 PL

Program pomaga w usuwaniu pozostałosci [plików i wpisów w rejestrze systemowym] 

po odinstalowanych wcześniej sterownikach firm: 

ATI, nVidia, Creative, Realtek, SIS, 3Dfx, S3 i wiele innych.

Aby poprawnie odinstalować sterowniki, należy napierw udać się do panelu 

sterowania i tam wybrać opcję dodaj/usuń, dopiero po takim usunięciu sterowników 

używamy Driver Cleanera.


Producent: DriverHeaven.net

Licencja: Freeware

System: Windows 95/98/ME/2000/XP

mam laptopa z radeonem ati x1600. juz zabieram sie do roboty.

ja mam chyba takie stery od toshiby do karty ze mam tam .net frameworka.

a czemu ni emoge .net 2.0?

Najlepiej wgraj: NET Framework 1.1 + SP1, NET Framework 2 i NET Framework 3, chociaż najnowsze stery ATI wymagają NET Framework 2.

idac wg instrukcji po oczyszczeniu lapa i zainstalowaniu .net frameworka 1.1, a przed zainstalowaniem sterrowników ati, windows rząda .net frameworka 2.0

po zainstalowaniu wyskakuj błąd ten drugi z mojego pierwszego posta… :confused:

pomozcie, plis!

Złączono Posta : 24.02.2007 (Sob) 22:07

teraz wyskakuje mi takie coś…na poczatku wlaczenia xp gdy wlacza sie ati

63aeea029c06a7bem.jpg

help! !!

może jakimś cudem udało ci się zamiast Net.Framework zainstalować

MOM - microsoft operations manager; sprawdż w dodaj\usuń programy jaką wersję Net.Framework w końcu masz(lub w panelu sterowania - też powinien tam być Nt.Fram); w ogóle instalowanie 3 wersji “na kupę” to

kiepski pomysł - instalator wyrażnie domagał się wersji 2

(sprawdż też w dodaj\usuń, czy nie ma tam przypadkiem MOM, jeśli jest to odinstaluj)

nie ma nt.fram ani takiego czegoś jak MOM.

dopiero za którymś tam razem czyszczenie windowsa ze sterowników ati udało mi sie dojsc do momentu gdy juz nie wyskakuje nic na początku :smiley:

ale niestety… podczas instalowania sterowników ze strony atiego podczas instalacji wyskakuje ZERO SERVICE DISPLAY a na naddtym napisem SEVRE… :confused: jakis błąd. co to może być??

768d3efcf7cb75c7m.jpg

dodam ze bez problemu instaluję sie stery atiego od toshiby ze strony oficjalnej.