FX 5600 czy czas się pozbyć?

Jako, że nie jestem zapalonym grajcem do chwili obecnej starczała mi moja FX 5600 Ultra VIVO. Nawet wykorzystywałem ja na maxa robiąc DVD ze starych poczciwych kaset Video. Nie wspomnę o wypuszczeniu czegoś do TV, np. filmik, foty. System Vista a dokładniej brak wsparcia karty pod ten system uniemożliwia te czynności. Minęło parę miesięcy od wer.RC i chyba nVidia nie zamierza wspierać kart serii 5xxx. Nawet dokładnie nie wiem czy system umożliwi działanie sterownika WDM dla VIVO. Stare nie działają a i nigdzie też nie wyczytałem o przechwytywaniu analogowego sygnału Video. TV-Out nie działa poprawnie na żadnych obecnych sterownikach. Teraz pytanie, czy coś wyjdzie czy czas na zmianę karty. Ale z kolei do takiej babci jak KT600 to też za bardzo sie nie opłaca. i gdyby iść tym tropem to trzeba by wszystko wymienić.

Z miłą chęcią poczytam Wasze opinie i propozycje :lol:

Myślę, że te dwa powody są wystarczające do kupna nowego kompa, zależy tylko czy masz na to fundusze. Jeżeli nie to możesz kupić jakąś kartę pod AGP np. Galaxy 7600GS Zalman Edition AGP za ~500zł lub tańszą kartę, np GeForce 7300GT… jednak to tylko na chwilę odsunie termin kupna nowego kompa, bo ten twój obecny jak na rok 2007 nie jest najlepszy, ja na twoim miejscu kupiłbym nowego kompa.