Problem z grafiką przy odtwarzaniu filmów! Pomocy ;)

Witam!! Mam pewien problem i nie moge sobie z nim poradzic…podczas włączania filmów jakimkolwiek programem i jakiegokolwiek formatu obraz jest dziwny…a dokładniej to jest taki ciemny i tak jakby nasycony…wgrywałem kodeki, pozniej zobaczyłem ze tak sie stało…uninstalowalem wszystkie kodeki aby rozwiązać problem ale to nic nie dało…obraz nadal był taki sam… ponownie zainstalowałem chyba 2 większe kodeki (jeden z nich ace…) i problem nadal nie zniknął…moze mozecie poradzić jakiś program do ustawiania obrazu podczas oglądania filmów?? PS. OBRAZ NA MONITORZE (NP.PULPIT) JEST TAKI JAK POWINIEN BYć !!

no to odinstaluj te wszystkie kodeki

zrób porządek np. Easy Cleanerem

następnie zainstaluj ffdshow oraz AllPlayer’a

ew. do dźwięku AC3Filter

stery do grafy też przeinstaluj. Spróbuj jakieś starsze lub nowsze

Mam zainstalowanego ffdshow…allpalyera nie ale to nie o odtwarzacz chodzi…a moze to przez real alternative?? (kodek do RMVB)?? zaraz przeinstaluje stery do grafiki…wezme te firmowe zainstaluje bo jak narazie to mam ściągnięte z neta do nVidia ale zawsze na nich mi normalnie chodzilo…zobaczymy co jest pięć zaraz…zaraz napisze :wink:

bIERmi77 poszperaj w ustawieniach karty graficznej… :slight_smile:

Jeżeli kartą graficzną jest GeForce to:

W ustawieniach (tam gdzie masz ustawienie rozdzielczości monitora)… Kliknij w zaawansowane… Zobaczysz tam (jeżeli masz sterowniki do nVidii) zakładkę z logo z nVidii oraz nazwę twojej karty graficznej… Kliknij na tę zakładkę… Jeżeli masz widok nowoczesny, to przełącz się na klasyczny… Jak przez to przejdziesz… to wyszukaj “Ustawienie nakładki wideo”, w tym panelu znajdziesz “Wyreguluj kolory”… Odpal jakiś plik wideo i spróbuj pobawić się ustawieniami…

Ale po co zakładać dwa tematy??

bo chciałem dostać jak najszybciej odpowiedź…i tematów to ja mam chyba 4 takie same…nie wiedziałem ze dostane tak syzbko odpowiedź… i tez nie wiedziałem gdzie dokładnie umieścic moj problem

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 014#936014

Uważam temat za zamknięty…byjamniej na tej stronie…dalsze info mozna znaleźć na linku podanym przez KahlanAmnell’a