Siemens SX1?Polecacie go?

Mam pytanie do wszystkich kumatych w tej dziedzinie :slight_smile: Heh .

A wiec obecnie posiadam motorole l6 (black) podoba mi sie z wygladu fajne podswietlenie klawiatury itp , ale jedno co mnie boli brak odtwarzacza mp3 i 10 mb pamieci ;/

I dlatego chce wyminic telefon na Siemensa SX1 uoatrzyem go sobie , slot kart pamieci do 1gb ładnie , wszystko ma …

Tylko podobno sie wiesza i czesto psuje ? A chce koniecznie telefonik z Symbianem i odtw . mp3 …

Pozdrawiam :slight_smile:

SX1 to ponoć jeden z najlbardziej udanych modeli siemensa. Jak możesz to dozbieraj kasy do Nokii 6630.

Tak naprawdę nie ma regóły, że ten telefon się często psuje. Mam go od dość dawna i bardzo dobrze mi służy. Zaliczył kilka upadków na beton z wysokości około metra i jak narazie działa (nie żeby to było specjalnie, poprostu przez nieuwagę). Jeżeli będziesz kupował SX-a to koniecznie kup wersję black, a dlaczego? Gdyż jest możliwość wgrania patcha który poszerzy pamięć wewnętrzną tenefonu (poprostu black to nowszy model i możn też procka bardziej podkręcić). Ja jestem z SX-a bardzo zadowolony i narazie nie zamierzam go wymieniać przez dłuższy czas.

Ja ze swojej strony mogę bardzo polecić ten telefon. Owszem ma czasami swoje humory i może się zawiesić ale to bardzo sporadycznie i to tylko przez naszą winę 8)

Telefon jest nawet bardzo wytrzymały a i chyba ważna cecha to nawet bardzo dobra jakość mp3 przez zestaw słuchawkowy. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Proszę zmienić temat postu na konkretny i używać polskich znaków,opcja zmień i popraw.JNJN

Telefon generalnie niezły, tyle że znajoma po początkowej fascynacji nim zaczęła kląć iż po jakimś czasie (nie pamiętam, miesiąc czy dwa) ów siemensik zaczął jej fochy stroić i zwyczajnie łapać zwiechy. Pół roku się męczyłą aż w końcu zmieniłą komórkę.

Pomijam już fakt, że mając do wyboru cegłofony z bajerami w ogóle nie pchałbym się w Siemensy.

PS: Nie za duża ta sygnatura?

Symbian jest jak Windows jak sie nie znasz i nie dbasz to sie zawiesza. Ja mam SXa BLACK, telefon jest rewelacyjny jak za takie pieniadze. Nigdy nie mialem z nim zadnych problemow. Mam wgranych kupe patchy min. na powiekszenie pamieci z 4 do 12MB, podkrecony procesor ze 120 do 186MHz! !!

Jesli mozesz to dozbieraj i kup Nokie 6630 - to bedzie twoj najlepszy zakup w zyciu. Na allegro ida w super stanie po ok 500zł. PAMIETAJ: jesli chcesz kupic taki telefon albo SXa to kupuj TYLKO BEZ simloka. W SXie zdjecie simloka kosztuje od 50zł w zwyz, a w Noki wogole nie da sie go sciagnac, albo koszt okolo 400zł !!

Mam Siemensa Sx1, tel mi się bardzo podoba, jest bardzo przyjazny, rzadko się blokuje, ale niestety jutro odbieram go 2’ógi raz z gwarancji, padł mu soft i miał odpały tupu, że raz w miechu sam, automatycznie się formatował i tu przegieła się miarka… Zmieniam na N73- ale ogólnie jest to fon godny polecenia, który mi się bardzo, ale to bardzo podoba :slight_smile: