StarForce Protection błędny sterownik

czy ktoś wie co to jest i gdzie się znajduje? przy odpalaniu visty ukazuje się komunikat że sterownik został zablokowany, gdyż jest niekompatybilny z vista nazwa: StarForce Protection, czy ktoś wie co to jest? od kilku dni się ukazuje i nie mogę go zlokalizować żeby naprawić albo usunąć:] Vista szuka sterowników- niepowodzeniem kończy sie

Trzeba wgrać najnowszą wersję sterownika do StarForce - był już ten temat na forum.

Pozdrawiam

thx, wyszukiwałem ten temat ale w nazwie postów nie było Starforce :stuck_out_tongue:

Jak widać nie wszyscy potrafią nazywać sprawy po imieniu - temeat był taki: Sterownik zablokowany z powodu niezgodnosci

Pozdrawiam

wiem, później przeglądałem i natrafiłem na tego posta, z lekka nie kompletny temat, ale mniejsza z tym, ściągnąłem to i już nie wyskakuje :slight_smile: thx

Sorry za archeologię ale nie wiecie co ten sterownik ma wspólnego z diagnostyką i naprawianiem sieci? U mnie po włączeniu usługi zasad diagnostyki, która wcześniej została nie wiedzieć czemu wyłączona, zaczął wyskakiwać ten komunikat, a z tego co wiem to starforce to ma więcej wspólnego z zabezpieczaniem płyt niż z diagnozowaniem sieci.