Brak c z kreseczką!

jak w temacie! nie ma tej litery! zainstalowałem sterowniki ati no i skrót żeby uruchomic był alt+c więc zmieniłem ustawienia aleto nic nie dało! poszperałem coś w autostarcie i wyłączyłęm ati żeby sie nie włączało i od tąd całkowicie znikło c z kreseczka prosze o pomoc!

kliknij w ATI catalyst control center potem w hot keys następnie disable hot keys ja poza tym zmieniłem skrót do ATI na ctrl-alt-g zamiast ctrl-alt-c pozdrawiam

Na pewno brak ć spowodowała instalacja sterownika karty graficznej ATI

Zaleca się rozwiązanie w postaci:

Pozdrawiam

tego c z kreseczką nie ma wogóle! jak dam alt+c to nic sie nie dzieje! nie pojawia się c z kreseczką ani ati!

Złączono Posta : 05.03.2007 (Pon) 10:33

wiem, że coś się w zmieniało, żeby nie włączało sie ati ze startem systemu, wpisywało się jakąś frazę w start uruchom! czy ktoś mógłby mi przypomniec co to za fraza! bo po zminieniu autostartu problem wystąpił!

Ludzie, ile razy będziecie powtarzać ten sam temat?!

Używajcie wyszukiwarki na forum, to nie jest trudne wpisanie jakiejś frazy, przecież google też używacie, a to tak naprawdę niczym w działaniu się nie różni!

Chlopaku odpal Ati control center i hotkeys… i te 3 klawisze jakie tam widzisz to np ten ostatni zamien na 1 czy cos… JeJu !!