NTFS na fat32

Witam, potrzebuje zamienic system plików z NTFS na _ fat32 _, Nie wiem jak :frowning:

Jesli ktos wie z góry dziękuje.

Witam,

eeeeee, no nie wprowadzaj kolegi w błąd. Da się to zrobić choćby programem Partition Magic. :wink:

A za pomocą Partition Magic to jak ?? jaka wersja, mozna troche opisu :lol:

Witam,

cóż, i tu niestety gorsze wieści. Otóż obsługa jest banalna i intuicyjna, ale niestety program jest komercyjny. Są co prawda dostępne dema, ale nie dają one pełnej funkcjonalności. Metoda trochę okrężna, to zgrać dane na inny dysk, sformatować partycje i tu wracamy do porady Aston Martin Lagonda. Niestety…

UPDATE

W TYM poście lazikar pisał, że kiedyś kupił program z gazętą. Zerknij.

UPDATE 2

karol54 , dzieki, że zadałeś to pytanie.

lazikar , z nieba mi spadłeś z tym linkiem, dzięki ogromne.

Jak tego nie robiłeś to nie rób,wcześniej jak się zdecydujesz bawić PM to zrób kopie danych z dysków.

Wrzuć i poczytaj: Partition Magic 8.0

http://www.google.pl/advanced_search?hl=pl

Lepiej zrób to tradycyjnie,czyli zgraj dane zdejmij i załóż partycje i sformatuj i wgraj świeży system.

Przyjemne z pożytecznym, a śpisz spokojnie.

W czasopiśmie Ekspert Nr2/2004 jest pełna wersja programu “Paragon Hard Disk Manager 5.6 PL”.(Czyli za free) Jest też krótki opis jak to zrobić.

ewentualnie Acronis Partitionexpert 2003 :slight_smile:

Ello!

Potrzebuje porady jak sformatowac system plikow NTFS na FAT32 bez specjalnych programow.

Dysk jest juz sformatowany pod WinXP Prof SP2.

Co mam zrobic by otrzymac system plikow FAT32?

Z gory wielka dziekana!

Przez takie zmienianie postów wprowadzasz nieład w postach. :?

No ale masz zamiar zachować dane na dysku. Jeżeli tak to użyj jednak PM.

:wink:

W wydaniu eksperta NR 5/2003(6) pazdziernik -listopad 2003.Ale jak nie bedziesz mial dostepu do tej gazetki to popatrz w nowszych.Ale w tym nr jest dokladny opis co i jak???Albo w google poszukaj opisu.POZDRO!!!4ALL