Najkorzystniejszy Dostawca Internetu na Rynku(Polska)

Mam pytanie która z promocji bądź też usług od dostawców Internetowych na rynku jest w tej chwili najkorzystniejsza od razu zaznaczę ze o TP nawet nie piszcie nic he he

Najbardziej moim zdaniem opłaca się mieć usługo sieci osiedlowych.

Mało sie płaci, brak limitów, dobra prędkość jak na polskie warunki.

A tak ogólnie to wdg. mnie UPC - chello.

ale jak niema limitów

ceny są już w miare

więc co się czepiasz ?

neo jeśli jest dobra tylko do tej pory były te limity i ceny zawyżone i jeszcze jak się wywali badziewną aplikacje do łączenie TP to jakośc usług jest wysoka ;]

a co do neta ja już drugi rom mam vectre obecnie 2 mega i chwale sobie :slight_smile:

Złączono Posta : 09.03.2007 (Pią) 19:40

bleeee zwykle jest to syfiaste rozwiązanie :stuck_out_tongue:

brak publicznego IP gdy ktoś zasysa to innym muli net lipka troche :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 09.03.2007 (Pią) 19:40

bleeee zwykle jest to syfiaste rozwiązanie :stuck_out_tongue:

brak publicznego IP gdy ktoś zasysa to innym muli net lipka troche :stuck_out_tongue:

proponuje jakiś radiowy

Ja mam chello light i jest spox :lol: i teraz nie ma limitow :smiley:

niezgadzam się z tym

wystarczy poprosić osobę z zarządu siecią :slight_smile:

ja proponuję - tylko nie to. I pamietaj , że technicznie Netia i neostrada to to samo.

Tak się skłąda, że jestem adminem takiej małej radiówki. Wszystko zależy od wykonania sieci. U mnie od ponad roku chodzi bez najmniejszych problemów, wszyscy zadowoleni :mrgreen: a stosunek ceny do prędkości lepszy niż w netii :stuck_out_tongue: no możę poza uploadem

jedno pytanie - jaką szybkość łącza dzielisz na ile osób i jaką szybkość mają? - tak szczerze .

o tak niema to jak radyjko ;]

szczególnie podczas burzy czy też mgły dużych opadów śniegu ;]

do tego neta powinni dawać ljakieś leki na nerwy w ramach abonamentu ;]

nawet jeśli to prawda to twoja sieć jest ewenementem w skali kraju :stuck_out_tongue:

heh internet ma to do siebie że czasem trzeba też coś wysłać :stuck_out_tongue:

jak dla mnie upload jest równie ważny jak dowlnoad :stuck_out_tongue:

jasne tylko że często jest to za dodatkową opłatą :?

osobiście polecam vectre chello neostrade / netia

odradzam dialog (lagi) nety radiowe

a z sieciówkami to był bym ostrożny

dopraszanie się admina o IP

często jeszcze za dodatkową opłątą

zapchane łącza gdy ktoś z sieci zasysa za dużo

ograniczenia dla kogoś kto lubi zasysać np niebardzo mile widziane jest np zasysanie kilkudziesięciu giga non stop bo jak pisałem wyżej zapycha łącze innym

jak dla mnie to są ogromne wady sieci osiedlowych i niska cena wysoka prędkość nie jest w stanie tego zrekompensować

po prostu nie chcę od nich nic :stuck_out_tongue: a radiówka odpada całkowicie

Można mieć publiczne bez najmniejszych problemów - no zależy jeszcze gdzie.

I na razie nic mi nie muli :stuck_out_tongue:

Już bardziej neo u mnie w domqu muli :frowning:

Są rejony w Polsce, gdzie Neostrada dzisiaj stwarza problemy, jednakże ja ich nie mam - nie polecam, ale też nie narzekam. Gdy okres obwarowany umową będzie się miał ku końcowi - będę uważnie się rozglądal, ale nie zarzekam się już dziś, że ponownie nie podpiszę nowej umowy.

Dotychczasowa aktywność p. Anny Streżyńskiej - Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej sprawia, że tu czas działa na moją korzyść… :slight_smile:

Pozdrawiam

DSL 4096/512kbps, pakiety po 1024/128kbps i 512/64kbps

8 osób, zwykle zapchane około 1-2mbps więc duży zapas

Obecnie mam neo 1 mb. Jest ok.Najlepsze według mnie jest chello. Radiówki i osiedlówki nie polecam.Gdybym miał możliwość założenia chello… Niestety nie mam.

Już wymyśliłem wezmę chyba Internet od Dialogu ale mam jeszcze wahania może ktoś coś napisać o tym bo u mnie ma z dwóch kolegów z dialogu net a chcę wziąć od dialogu 1 mb i dowiedział bym sie więcej niż to co wyczytałem na ich stronie www porostu potrzebuje opinie użytkowników

WOW :slight_smile: mówisz o bardzo małej sieci - własciwie raczej domowej. dariuszo ma racje żeby tylko radiówki nie brać miałem to i myślałem że wyjde z siebie jak włączyłem kompa. Od 5 do około 40 rozłączeń w ciągu dnia :evil: