GG i VISTA... problem z plikiem update

Witam,

mam problem z Gadu-Gadu w najnowszym systemie Microsoftu - Windows Vista :confused:

zainstalowałem GG w wersji 7.6.0.2354 i co chwile wyskakuje mi okienko systemowe z prośbą o zezwolenie plikowi UPDATE.EXE dostęp do internetu :confused:

czy da sie to jakoś wyłączyć, tzn. wyłączyć i zablokować dostęp do Internetu ??

z góry dziękuje za pomoc :slight_smile:

Wyłącz kontrole użytkownika :wink:

i cała praca kolegów z MS odnośnie ziększenia bezpieczeństwa idzie na marne… ale z drugiej strony jak tu korzystać z kompa jak co chwilę trzeba coś potwierdzać… może trzeba zaczekać aż twórcy programów dostosują je do pracy w środowisku z ograniczonymi uprawnieniami.

Odnośnie pliku update wystarczy podmienić orginalny plik z gg na ten

http://gg2.wiadomosc.info/index.php?s=& … 8&rid=1738

i po sprawie

Pozdrawiam

Proponuje zainstalować GG w wersji 7.1. Z wersja 7.6 jest właśnie problem bo ten proces update.exe zamulici na 100% procka jak połączy się z netem a w wersji 7.1. nie ma takiego problemu Wiem to z własnego doświadczenia. Pozdro :slight_smile:

Czytałeś pytanie. Post kosz

dzięki za pomoc :wink:

skorzystałem z rady kolegi rgabrysiak… i wszystko ładnie działa jak powinno :slight_smile:

pozdrawiam 8)

Po co bawić się w podmienianie plików jak wystarczy, że zaznaczycie w właściwościach Gadu-Gadu zakładka zgodność “uruchom ten program jako administrator…”

Jeśli się tak zrobi, to za każdym razem trzeba będzie zezwalać na uruchomienie. Czyli na to samo wychodzi.

LUUUDZIE ten temat był juz wałkowany… wystarczy podmienić plik update.dll na z wiadomosc.info a potem zaznaczyć w gg.exe zgodność z xp sp2 :!::!:

Złączono Posta : 11.03.2007 (Nie) 13:36

PS. uruchamianie jako administrator = wyłączyć :!:

Podepnę się pod temat.

Ktoś wie, co nalezy zrobić, aby linki z GG otwierały się w Operze, a nie w IE? OPera jest oczywiście domyślną przeglądarką.

panDEMonium Start-> Programy domyślne-> Ustaw programy domyślne-> na liście szukasz “Opery”-> Wybierz ustawienia domyślne dla tego programu, zaznaczasz wszystko-> Zapisz.

Pozdrawiam

Wszystkiego zaznaczać nie będę, bo nie chcę, aby mi Opera otwierała np, obrazki jpg. Ale wygląda to u mnie w tej chwili tak:

beztytuuze3.jpg

i niestety otwiera się w IE.