Przeglądarki

Jeśli ten temat tu gdzieś jest to z góry przepraszam.

Chodzi mi o to która przeglądarka jest lepsza: Netscape, Mozilla, Mozilla Firefox czy Opera? IE od razu odpada bo to przestarzałe nawet z tymi nakładkami a poza tym mi nie chodzi. Testowałem Mozille Firefox, a obecnie używam Mozilli bo mi najszybciej startuje, ale Firefox jest prostsza i ładniejsza według mnie. Powiedzcie mi co wy o przegladarkach myslicie.

Było poszukaj. Nawet sonda na Vortalu była. :smiley:

Tutaj zobaczysz głosy i dowiesz się, która jest najlepsza :smiley:

:arrow: http://www.dobreprogramy.com/index.php?dz=7&dispid=6

:idea: Nie przejmuj się, że największa iczba głosów jest na IE.

Ludzie używają go z przyzwyczajenia. Zobacz raczej na drugi i pozostałe wyniki

Tak ale tu jest tylko ankieta a mi chodzi o wasze propozycje i porady :slight_smile:

Hehehe … :stuck_out_tongue:

Jeżeli jest sonda to są chyba nasze propzycje - przecież kazdy używa najlepszej według siebie przeglądarki :smiley:

No ok a ty np. jakiej uzywasz?

Mozilla firefox, na drugim miejscu Opera :slight_smile:

:idea:

Sorki ziomus ale nie pisz za wszystkich bo ja (patrz Sonda , nie tylko ja) IE nie uzywam z przyzwyczajenia, tylko dlatego bo dla mnie jest po prostu lepsza od pozostalych.

wkółko te same pytania jak dla mnie to avant jet dobry :slight_smile:

Moim przesłaniem było to, aby przetestował też inne przeglądarki a nie zostawał na IE ‘bo jest najpopularniejszy’ :slight_smile:

Ja używam Mozilli Firefox i jestem bardzo zadowolony. Szybko ładują się strony. Natomiast co do IE to jak wchodzę na stronę XXX to mi się dużo syfu na kompa ładuje w przeciwieństwie do FireFox

Ja zdecydowanie polecam Mozilla Firefox :slight_smile:

:arrow: http://dobreprogramy.com/index.php?dz=2&id=638&t=17

Naprawde warto :slight_smile:

Chyba nie rozumiesz sam co piszesz. Nie wiesz gdzie jest Vortal. Za trudne dla ciebie . :smiley: :smiley:

Opera jest bardzo dobra. Najlepsze jest w tym programie pasek stanu ladowania strony :wink: Taki przejrzysty

Oraz ze istnieja zakladki ktore wszystko porzadkuja :smiley:

:arrow: Strumienian

Ciekawy jestem kto Ci dał prawo do szafowania moim podpisem :evil: :evil: :evil:

Najlepsza według mnie przeglądarka to Opera ale jak kto woli w każdym razie wszystko oprócz IE…

FireFox

Maxthon jak narzie mnei nie zawodzi, przejrzysta, wygodna nie trzeba otwierac 10 okienek na pasku bo moge to zrobic w jednej kopii. Miałem mozile ale nie chcialy działać np. relacje internetowe ze skoków narciarskich i innych wydarzen sportowych może ktoś wie na ten temat cos wiecej??

Moje notowania:

1 Mozilla Firefox

2.Mozilla 1.7

3.Operetka :smiley: