Dwa systemy na kompie

Witam i pozdrawiam wszystkich forumowiczów oraz modelatorów!!!Proszę o radę gdyż mam problem z którym niemogę sobie poradzić.Więc tak jak uruchomię kompa to pokazuje mi informację że mam dwa systemy zainstalowane i którego chcę użyć ten dolny jak najadę strzałką i dam enter niefunkcjonuje ten górny owszem działa jak powinno być wszystko OK.Już postawiłem nowy system myśląc że ten problem zniknie mam dwie partycje tylko C i D po pierwszej próbie gdy niewyszło po mojemu i pozostało po staremu gdy postawiłem na nowo system dalej były 2 z czego jeden niefunkcjonował więc postanowiłem jeszcze raz spróbować ale tym razem sformatowałem przed postawieniem systemu cały dysk aby był świeży i postawiłem na nowo system ale niestety bez oczekujących przezemnie rezultatów.Więc może ktoś z WAS mi podsunie kilka rad jak ten problem rozwiązać aby było jak dawniej po staremu załączam kompa i uruchamia mi się automatycznie system a nie za każdym razem muszę wybierać który system mam uruchomić.Będę ogromnie wdzięczny za wszelkie pomocne mi wskazówki co i jak! !!

Pomoże edycja boot.ini lub ustawienia w Właściwościach systemu

Już o tym pisalem

Zobacz TU