Nagrywanie płyt pod vistą

czym najlepiej i darmowo ewentualnie z jakimś limitem czasu ale nie trialem nagrywać płyty na viście?? jak taki post był to sorry ale zależy mi na czasie!

Do płytek z danymi Deep Burner, do nagrywania obrazów płyt a także płytek z danymi ImgBurn a do zgrywania obrazów Alcohol 52%.

Audio, systemowym WMP a płyty CD z danymi, również systemowo przeciagając do okna napędu.

Z limitem czasu 30 dni Nero 7 - w najnowszej wersji bardzo fajnie działa pod Vista.

Także polecam najnowsze nero, działa świetnie :slight_smile:

tylko tu mamy małą niespodziankę, wkładając czystą płytkę do napędu, vista ją formatuje :expressionless:

Później nie da się nagrać plików, trzeba wyjąć płytkę i ją ponownie włożyć :wink:

Dopiero wtedy można coś nagrać takim sposobem, nie wiem dlaczego tak się dzieje :roll:

A dzieje się tak gdyż na płycie masz system plików UDP, tzn Vista traktuje ją jak dyskietke (w przypadku płyt RW) i możesz nieskończenie wiele razy zamykać i otwierać sesje , dodawać i usówać pliki. SUPER sprawa, teraz będe miał same płyty RW bo poco magazynować śmieci jak można np.: 1plik usunąć z płyty a w jego miejsce nagrać inny!

Dzieje się tak bo to jedna z nowości jaką wprowadza nan system Vista :stuck_out_tongue:

Istnieje standardowe (zarządzane) nagrywanie znane z XP’ka, tylko trza se je wybrać.

W dodatku charakteryzują się dłuższą trwałością od zwykłych

nero se odpuściłem z 2 powodów only 30 days i RAM<łojjjjjj pożera:]> installnąłem sobie burn4free mam tylko pytanie jak tam zmienić żeby pozwolić na multisesję? bo coś nie bardzo jak przestawiłem tą opcję to się chciało…

Takie cos juz od dawna istnieje. Bylo dostepne nawet w XP. w linuxach rowniez od dawna…

Złączono Posta : 05.04.2007 (Czw) 10:48

Nazywa sie to zapis pakietowy

Tak, ale trzeba było używać do tego dodatkowych programów (np. InCD). W Viście to niekonieczne.