System Windows zostanie zamknięty

Witam.Mam niewielki problem.Czasami ale niezbyt często ukazuje mi się komunikat że w trosce o bezpieczeństwo systemu komputer zostanie wyłączony,komunikat na cały ekran i po restarcie znowu jest ok. aż do następnego razu.Jak mogę się tego pozbyć? :frowning:

jeśli to o czym piszesz jest na niebieskim tle (bluescreen) [a na 99,9%jest] to tego nie pozbędziesz się. To jest komunikat który wyświetla się jeśli wystąpił jakiś problem ze sprzętem (pamięć ram, dysk twardy itd). Sprawdż pamięć ram programem memoryTest a dysk jakimś innym.

Napisz jaki numer błędu jest wyświetlany na tym ekranie i jaki plik/sterownik/urządzenie jest tam wypisany jako przyczyna błędu. Bez tego trudno będzie napisać jak spróbować się tego pozbyć :).

Z tym, że rada zomo_prl nie jest od rzeczy i warto w pierwszym rzędzie sprawdzić główne elementy komputera.

Zobacz Podgląd zdarzeń

Start - Uruchom eventvwr w sekcji Aplikacja , System sprawdź jakie błędy są zaznaczone czerwonym kolorem - - tą wiedzą podziel się na Forum - będzie łatwiej coś ustalić…

Pozdrawiam