Oxygen Phone Manager II

Mam takowy program, nokie 6610 i kabelek com1.informacje z fona mi sie przegrywaja.moge tez wgrywac gierki i dzownki ale jak wgrac tapety???

:arrow: Normalnie, jak reszte :slight_smile:

:arrow: Tapety muszą być odpowiedniej wilekości :slight_smile:

ja mam 6610i i kabelek na com ale moge tylko zgrywac z komorki ale nic wgrywac używałem różnych wer.Oxygena i innych oprogramowań i nic co poradzicie??

Heh kwasny1983 tez mialem taki problem no ale jakos go rozwiazalem, poprostu musisz miec pelna wersje Oxygena i napewno bedzie dzialac :D, musisz miec ja zarejestrowana.

Hmm majes tak jak mowi piotralek tapety musza miec przynajmniej 128x128 to napewno Ci sie skopiuje .gif albo .jpg to zalezy od fona:D. Ja np. szukam sobie fajnego obrazka, pomniejszam w programie graficznym do danych rozmiarow i tapetka gotowa :smiley:

pozdrawiam

mobile media browser jest dobry i prosty spróbuj.

tez nie dziala mi z IRDA i DKU-2 teraz czekam na DKU-5 wszedzie pisze ze te progr obsluguja ten kabel…

:arrow: Bilu i Kwasny 1983

A czytaliście Regulamin forum??

Posty łamiące jego zasady kasacja :evil: :evil: :evil:

oxygen widzi mi 3100 bez problemu ale 6260 dalej nie…

Hmm tak Bilu masz racje, ale ja nie wiem czy zobaczyles jakie telefony obsluguje Twoj Oxygen, wersa 2.6 powinna obsluzyc Twoja nokie 6260, a jak nie to wejdz na http://www.nokia.pl i szukaj tam softu do tego telefonu,. W moim Oxygenie nie ma noki 6260, aby sprawdzic klikni w programie HELP>>ABOUT.

Pozdrawiam

ok!! zaraz spawdze!!

no i nie ma 6260… ktora wer to obsluguje??

mam modem wiec musze wiedziec co sciagac…

to tak jka ja mam nokie 3100 i mi sie nei chce nic a nic przegrac przez kabel tyle ze mam USB

i nie umiem nei weim czemu nie weim juz sobie dałem siana z tym bo łapie szybko nerwa … 8)

Heh

Prosze o to oxygen do sciagniecia dajem go na 3dni a potem usuwam, napewno dziala na nokii 3100 bo sam mam taka, a do noki 6260 to juz chyba bedzie oxygen 2.5, Bilu pisalem na privie, ja mam kaczek kabel na COM1 i jestem z niego bardzo zadowolony, mp chyba ze ta wersja nie obsluguje USB

Oxygen

To jest program standardowy program ktory mozna sciagnac z Nokia.com, nie sprawdzalem

http://www.nokia.com/nokia/0,41421,00.html

pozdro

ooooooooki dizęki spróbuje … bo kase wydałem a nic z tego jak narazie nie mam tylko się wściekam :):):):slight_smile:

karczek musi zadzialac, nie ma ze boli :D:D:D:D:D :lol: :lol: :lol:

pozdro

ehhe no musi tylko coś wcale nie chce działać to piiiii… :twisted:

No tak ale zalezy jaki masz kabel, i czy w opacjach ustawiles jak program ma sie laczyc z komorka, czy com czy usb

pozdro