Test Drive Unlimited - wymagania

Czy ta gra pójdzie na takim komputerze:

Athlon 3000+

GeForce 7300GT Galaxy 128MB

1GB RAM Kingston Dual

Wymagania

Po lewej stronie(metryczka).

Tak trudno poszukać w Google??

Na najniższych detalach może pójdzie…, ale nic nie gwarantuje :wink:

Ja mam:

Athlon 64 3200+

GeForce 5700LE

512mb ram

i tnie jak niewiem… nawet na najniższych detalach i rozdzielczości.

czy na niej pójdzie TDU? Czy ktoś to może sprawdził?

Jest to dość stara karta, ale swego czasu była niezła i do tej pory wszystko co próbowałem - chodziło. Czasem lepiej niż na nowszych modelach :slight_smile:

Nie znam listy obsługiwanych instrukcji, zdaje się, że jest w pełni kompatybilna z DX 8. Co prawda teraz we wszystkie gry wymagają kompatybilności z DX 9, ale chodzą.

Reszta: P4 2,4GHz, 1GB RAMu, SB audigy i cała obudowa innego złomu, który raczej nie może mieć wpływu na TDU :smiley:

1GB RAMu - to podstawa

i karta z Piksel Shader 2.0

a co do reszty-to jak się tam komu widzi

ja też mam Intel Caleron D 2.4 do 2.7 podkręcony, NVIDIA GF FX 5200, 1GB RAM i tnie na najniższych wymaganiach tak że sie nie da jeździć. Mam zamiar dokupić sobie nową grafikę bo ta co mam to złom

Mike_PL Na pewno będzie cięło - grać się nie da.

Po co zakladac nowy temat jak bylo juz ich kilka… ?

http://www.srtest.com/referrer/srtest macie zobaczcie czy wam pójdzie…

A nie masz racji jednak. Od wczoraj mam ta grę i śmiga bez najmniejszych problemów. Nie tnie się w ogóle (czasami może trochę zwalnia, ale rzadko). Ogólnie sam się zdziwiłem :slight_smile:

sprawdziłem tym linkiem i niestety oprócz ilości pamięci na grafie wywala mi, że mam starsze wersje Vertex Shader i Pixel Shader niż wymagane (mam odpowiednio 1.1 i 1.3, a wymagane jest 2.0).

To mnie chyba już wyklucza z grona graczy TDU :evil:

-nawet napewno-bez 2.0 gra się nie uruchamia

Poradźcie mi bo przyznaję, że trochę się “opuściłem” i nie jestem już na bieżąco z kartami graficznymi…

Gdybym tak kupił GF 6200, to ma sens? widzę, że kosztuje ok. 200, ma wszystko co trzeba (do TDU :smiley: ). Do tego mam oczywiście AGP (4x), bo mój komp ma 4 lata…

nie ma sensu inwestować w niego więcej, ale dwie stówki, to bym jeszcze może dołożył dla samego TDU :slight_smile:

(jakby co przypominam, że mam P4 2,4 i 1GB RAMu)

  • nie ma

rozsądnym rozwiązaniem jest 6800xt za ok 250,-

lub coś zbliżonego

Mike_PL

Mam P4 2.6

NVIDIA GF FX 5600 256

1GB RAM

i z lotniska samochodem nie dało się jechać

No tak, tylko że 6800xt w tych pieniądzach ma tylko 128MB RAMu :frowning:

więc może się okazać, że TDU nie pójdzie, albo się będzie cięło.

lepiej by było 6800 GS, ale to już 2x drożej

niech mi jakiś mądry odpowie:

czy pójdzie mi na

AMD Sempron 2800+ 64BIT Soc.754

yyy…sorry 2800 podkręcony do 3200:/

GEiL 768MB DDR PC 533 (512MB+2x256MB)

ATI Radeon 9600PRO 256MB/128BIT

Zasilacz 350W :smiley:

wiem że złom ale kompa mam tylko do pracy i netu ale kolega dał mi grę i mówi że fajna to zobacze, no raz chyba na tym kompie grałem w COD2

:o Jeżeli macie powyłączane wszystkie dodatkowe programy…

Dobrze oczyszczony Windows…czysty rejestr itp…to na tych podzespołach gra powinna iść na minimum spokojnie…

Złączono Posta : 26.04.2007 (Czw) 17:03

Jak nie masz syfu i zamulonego kompa to pójdzie na najniższych…

ja ma AMD Phenton 9500+

2 GB ramu

GF 8600GT

Rifek4 chyba coś pokrenciłeś ponieważ napisałeś że masz 768Mb ramu a obok 512mb+2x256mb czy coś tu nie gra czy ja nie umiem dodawać :expressionless: