Sterownik dla Thomson'a ST330 już do pobrania

Tak jak w temacie, można już pobrać z oficjalnej strony Thomson’a

http://www.speedtouchdsl.com/support.htm

P.S.

Chwilowo znikneło ze strony wiec daję bezpośredniego linka

http://www.thomsontelecompartner.com/getfile.php?id=3786

spoko data

4/3/2007 he he

może 3 kwietnia:)

Przetestowałem, działa. Tego *iso nie ma co brać, starczą same stery. Myślałem, że w wer. płytowej będzie aplikacja do połączeń lub konfiguracji z autostartem, nie ma.

mi też działają:) Mam pyt. czy zrobiło się wam Połączenie lokalne 4 ?

bf86360e8be9b01bm.jpg

Jak to się stało u Ciebie, że masz w sieci lan? U mnie nazwa była jakaś inna, juz nie pamiętam z j.en (połącz XXX), skrót się zrobił na pulpicie. Nie sprawdzę, modem poleciał z powrotem do szuflady :slight_smile:

tez mi sie zrobilo polaczenie lan (ale nie wiem po kiego h…)

No właśnie…;D

A jak się łączycie i jak szybko? Rozumiem, że klikacie na ikonę, czy dajecie ją w autostart? U mnie zawsze maiałem z tym problem a mianowicie po restarcie systemu dopiero po 30sek zaczęło łaczyć. tak samo też długo otwierała się opcja w Start, Połącz z

Dlatego właśnie przeszedłem na Livebox’a.

Samo łączenie nowego sterownika jest szybsze od poprzedniego ( i nie ma tego problemu, że tylko raz da się zainstalować).

no ładne :slight_smile: czekam na stery do sagem f@st 800 :slight_smile: a teraz posiedze sobie troszkę na speed touch’u :mrgreen:

Coś mi się wydaje, że też są:

http://www.otenet.gr/hd/HTML/adsl/adsl_kit/drivers.htm

niestety… ale przynajmniej u mnie szybkość łaczenia się st330 nie wzrosła… ;/

Złączono Posta : 04.04.2007 (Sro) 19:14

No i jeszcze teraz mam niby lana na niby łączu. Jak wyłącze tego lana to mi neo nie chce się połączyć…

Ja tą szybkość wyraziłem względnie. Samo połączenie pod warunkiem, że kliknę po upływie 30 sek trwa szybciej. Poprzednio ok. 6sek teraz 2-3sek.

Pozostaje to uśpienie w pierwszych 30 sek. ale na to nie ma wpływu sterownik. Dlatego też nigdy nie mogłem mieć włączanego w autostart, bo pasek boczny a na nim gadżety powiązane z internetem szybciej się włączały niż sieć.

Obecnie lan to rozwiązuje

a ja mam problem nie moge sie polaczyc z internetem, :confused: co ja robie zle?? POMOCY

Z komórki napisałeś, to był żart. Skąd ma ktoś wiedzieć na jakim etapie napotykasz na problem.

nie wiem kiedy w czasie laczenia sie z internetem to wyskakuje blad dane napewno dobrze wpisalem moze te ustawienia co sa przed instalacja

Dla tych co po instalacji nie mogą się połączyć zamieszczam tutka:

  1. W panelu sterowania odinstalujcie sterowniki od speedtoucha.

  2. Restart kompa po czym instalacja od nowa i uwaga teraz najważniejsze w oknie które się pojawi sięć ALL tak ja jest protokół PPPoA i dalej.

  3. W następnym oknie tym wybieramy 0,35 i dalej.

4.Po instalacji wpisujemy dane z neostrady i dalej.

  1. W ostatnim oknie klikamy tak ustanów połączenie teraz i mamy zainstalowane i poprawnie skonfigurowane nowe stery od speedtoucha 330 :smiley:

Gwoli wyjaśnienia.

A dlatego że w ten sposób Vista radzi sobie bardzo dobrze z połączeniem internetowym.

Sterowniki wypuszczone są w postaci lan, nie wan jak było na XP/

Siostra cioteczna właśnie na viście zmieniła stery pod ten modem z XPkowskich na te pod vistę, i łączy się w ciągu 8 -10 sekund po załadowaniu systemu.

Co do Liveboxa to zostało pogratulować tylko francuzom za wręcz dopracowane w końcu sterowniki.

WiFi dongla miałem na xp ze sterami pod XP , i sieć bezprzewodowa traciła połączenie co jakiś czas, na Viście i sterownikach pod Vistę do dongla WIFI Liveboxa, od miesiąca zero zwiechy, zero zrywania połączenia , dodam że Livebox i komputer stoją w tym samym miejscu co mając Liveboxa przy XP.

No to to jest akurat prostologiczne, skoro net potrzebuje połączenia lan , czytaj ten lan jest emulowany przez sterownik, to jak go wyłaczysz, neta mieć nie będziesz, pod XP też były sterowniki lanowskie,

Nie mówie ze to nie prawda, ale nie pojawiła mi się ikonka z lanem :slight_smile:

bo ci się pojawiła tylko w panelu sterowania w połączeniach sieciowych :stuck_out_tongue:

To samo było na XP ze sterownikami lan