Biblioteka systemowa DLL user32.dll - relokacja

Po reinstalacji XP po jakimś którymś z rzędu uruchomieniu kompa (któe wymagały zainstalowane programy) pojawia się cały czas komunikat

"Biblioteka systemowa DLL user.32.dll została zrelokowana w pamieci. Powodem relokacji było to że biblioteka DLL C/Windows/System32/HHCTRL.OCX zajmowała zakres adresów dla systemowej biblioteki DLL.

Co mogę na to poradzić aby taki błąd mi się nie pojawiał po każdym uruchomieniu kompa ??

Pozdrawiam

Zainstaluj tą poprawkę i po kłopocie LINK

wielkie dzięki, to pomogło :mrgreen:

Ja mam podobny problem, lecz zainstalowanie wskazanej wyżej aktualizacji nic mi nie pomogło :frowning: U mnie komunikat wyświetla się taki :

“Biblioteka systemowa DLL user32.dll została zrelokowana w pamięci. Aplikacja nie będzie działać prawidłowo. Powodem relokacji było to, że biblioteka DLL C:\WINDOWS\system32\SHELL32.dll zajmowała zakres zarezerwowany dla systemowej biblioteki DLL. Należy skontaktować się z dostawcą w sprawie nowej biblioteki DLL.”

Św.Mikołaj , a masz Service Pack 2? :slight_smile:

Chyba nie :o , bynajmniej nic takiego nie instalowałem.

Po pierwsze - podczepiasz się do tematu, a to jest źle widziane,

Po drugie - nie musiałeś instalować - możesz mieć SP 2 zintegrowane - zobacz

Start - Panel sterowania - System - Ogólne - jeżeli tam nie zobaczysz SP 2 , to znaczy, że nie masz, a wtedy doinstalowana poprawka nie spełni swego zadania…

Pozdrawiam

Św.Mikołaj a może zainstalowałeś Vista Transformation Pack’a 6 ??

Agaton - sprawdziłem i jest zainstalowany SP 2

pekoroso - nie, nie instalowałem tego, ale zainstalowałem Pack Crystal XP 3.0

Św.Mikołaj

Jeśli ją masz

W dodaj/usuń programy odinstaluj tą poprawkę (KB925902)

:slight_smile:

mam ten sam problem , zrobiłem wszystko co tu jest napisane i nic nie pomogło dalej tak jest

data , a co zainstalowałeś konkretnie ??

tutaj powinieneś znaleźć rozwiązanie 8)

zainstalowałem poprawkę KB935448 , usunełem poprawkę KB925902 bo miałem vista transformation pack i dalej to samo , plikow systemowych nie moge podmnienic bo zgubiłem płytę :frowning: prosze o pomoc

hmm, myślę że to wina modyfikacji pliku shell32.dll. Usunąłeś VTP ??

Sprawdź jaki masz build swojej biblioteki shell32.dll, załatw sobie od kogoś taką, ale “zdrową” i podmień na tą którą masz obecnie.

Lokalizacja tej biblioteki to C:\Windows\System32

wersja 6.0.2900.3241 , czyli znaczy ze mam szuakc takiej wersji na podmiane ?

W dniu 21.06.2008 , o godzinie 16:16 został dopisany post przez data

teraz juz działa lecz mam problem z instalatorem czytałem na forum o tym ale w services.msc nie mam instaler windows a zainstalowałem , co mam zrobic ?

Oczywiście, że tak. No i w takiej wersji językowej jaki masz system.

Sorry że się wtrącam ale miałem ten sam problem, obserwowałem temat i te informacje bardzo mi pomogły.

Ponowna instalacja SP3 nic nie pomagała dopiero podmiana pliku shell32.dll , który znalazłem w SP3.

Mam WinDT’09_Final (RC) ze zintegrowanym SP3, a tak swoją drogą system jest bardzo szybki i stabilny, polecam.