Zegarek w gadu gadu

Chciałem spytać jak można zsynchronizować czas komputera z czasem wyświetlanym w oknie rozmowy w gg bo na gadu mam godzinę do przodu czytałem tematy wcześniejsze i porada w stylu odchaczyć opcję pokazuj czas rozmowy nie pomaga przeinstalowałem nawet gadu i to też nie pomogło pomóżcie bo to strasznie irytujące jest :(( dodam że stało mi sie tak od niedawnej zmiany czasu na kompie jest w porządku a na gadu zwariował.

Nie matrw się wszyscy tak mają też to zauważyłem powinni wydac jakiś patch. Bo to jest wk…urzające.

Problem ostatnio często poruszany.

Pewnie gg bierze czas z serwera a na serwerku czas źle ustawiony…

Myślę, że admin w końcu to zauważy i poprawi bo mnie to też trochę denerwuje.

Pozdr. :slight_smile:

O to widzę że nie jestem sam :wink: z kolei wszyscy moi znajomi nie mają z tym problemu możliwe że na starszej wersji gadu ten problem nie występuje :?

Powinno wystarczyć zresetowanie opcji pokazywanie czasu nadejścia wiadomości

Gadu-Gadu > Ustawienia > Komunikator > Odznaczyć Wyświetlaj czas nadejścia wiadomości

Wyłączyć program i ponownie go włączyć.

Po uruchomieniu zaznaczyć z powrotem opcję opisaną wyżej, zastosować i gotowe. :slight_smile:

Właśnie o to chodzi że tak robiłem i nie pomogło wcześniej jak miałem ten problem to ten myk pomagał a teraz nic to nie daje nawet reinstalowałem gadu i nic :?

Nic to…

U mnie różne triki też nie pomagają. :cry:

Trzeba poczekać, może poprawią, jakąś łatkę dadzą jak M$ :lol: ,oby nie trzeba było później pobierać łaty do łaty :lol: :lol: :lol:

Zresztą da się z tym żyć. Idzie przywyknąć…

Pozdr :slight_smile: