RS konto premium

Witam, jutro planuje zakupić sobie konto premium na 31 dni na RS i mam parę pytań odnośnie limitów:

mam przez to rozumieć że dziennie mogę pobrać 5GB co daję 25GB na 5 dni a co będzie w przypadku że np. przez kilka dni nic nie pobiorę czy te niewykorzystane GB przechodzą jakoś na inne dni. Proszę o wypowiadanie się osób które takie konto posiadały aha i jeszcze niech ktoś napisze jak to jest z tym fashgetem bo chcę sobie zrobić np. liste 30 plików do pobrania i żeby się samo mi ściągało bez żadnej mojej ingerencji, wyczytałem gdzieś że do każdego linka z rs trzeba dopisać linijkę ze swoim loginem i hasłem to prawda.

Tak, dziennie możesz pobrać 5 GB, ale też możesz pobrać więcej, tylko potem rapid zlicza wszystko z ostatnich pięciu dni i jak w ciągu tych 5 dni przekroczyłeś 25 GB, to blokują Ci konto na jeden dzień, a po północy już masz 5 GB mniej, czyli ściągnięte 20 GB i znowu możesz ściągać.

ja korzystam z najnowszego flashgeta i nie ma żadnych problemów. Nie trzeba nic dopisywać do linku. Tylko kopiujesz link do pliku wrzucasz do flashgeta, a później zaznaczasz opcję “Zaloguj mnie na serwerze” i podajesz swój login i hasło do konta premium. Polecam też zaznaczyć w opcjach flashgeta, żeby ściągało po jednym pliku, bo tak jest o wiele lepiej moim zdaniem niż wszystko na raz ;]

Mam nadzieję, że rozumiesz o co mi chodzi, bo trochę zagmatwałem, szczególnie w pierwszej części :wink:

jakby co to pisz

dzięki za info i jeszcze jedno ponoć były jakieś przypadki że ktoś pobrał 100Mb a w panelu RS nabiło mu 120MB pisali wtedy o zgubionych pakietach przez flashgeta to prawda ??

Złączono Posta : 10.04.2007 (Wto) 22:49

zależy kto jakie ma łączę na 1MB jesteś w stanie zrobić sobie na 2 pliki po 100MB i jest good.

a właśnie, chciałem o tym wspomnieć ale zapomniałem ;]

też mi się tak zdaje, że ściągając przez flashgeta rs nalicza więcej mb :shock:

Bo jak tak normalnie sobie ściągne odcinek pb (taki przykład;p) zajmuje on 350 mb i jak ściągam firefox’em to jest ok, w logach widnieje 350mb, ale jak już ściągam flashgetem to jest 2 razy tyle ;O po 600-700 mb

ciekawe czemu :roll:

Złączono Posta : 10.04.2007 (Wto) 22:52

ale na to samo wyjdzie jak by się ściągało też pojedynczo, a jak tak wolę ;p

hmmm to wychodzi na to ze flashem sie nie opyla ściągać za duże straty bo jak na 300Mb masz 2x tyle to co będzie na plikach po 4GB :o a może na innych menażerach tego objawu nie ma …

nie przesadajcie ztym stratami! wychodzi ze mozna sciaganc 150 GIGA przez miesiac.to mnostwo danych!!